• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

Poslední úprava:
@Jarred
Slusna sbirka :cool: To je u me bez sance, ja lahev koupim a da se rict ze do dvou dnu vypiju :yum
K tomu PYRAT rumu...nepripada ti hodne jako nejaky koňak ?
 
@eko1980 nikdy nevíš - já taky začínal s jednou lahví.. pak jsem dostal druhou - a to už byly 2 z kolekce, kde jich bylo 5 :) tak jsem se jal to dosbírat.. a za půl roku už to nebylo kam dávat :D tenkrát to byla divočina, dneska už si koupím něco jen jednou za čas a víc piju, než sbírám.
Hlavně jsem to ale nikdy nebral nedejbože jako snad nějakou investici nebo tak něco. Aktuálně mám asi 80 lahví a ve světě hard-core rumařů je to úplné nic :) Jsou borci, co mají v "obýváku" lahve za miliony jen proto, že je to baví (a že si to mohou dovolit samozřejmě).
Ale i díky nim a jejich radám jsem se někam posunul, začal pít třeba i méně známé, ale o to zajímavější a kvalitnější rumy (Foursquare, Cihuatán, Doorlys, Appleton...). Měl jsem to hlavně jako koníčka a bral jsem to jako "obrazy" - hezky se mi na to koukalo, a když už mě ten pohled omrzel, tak jsem to vypil nebo vyměnil za nové :D

Jinak ten Pyrat je sladký a trochu do citrusů - koňak mi to neevokuje (ale moc koňaků napito nemám)
 
Také mě zachutnal rum:yum,ale nejsem znalec a tady se to znalci jen hemží, poraďte. Chutná mě Dos Maderas 5+5 a Diplomatico(zelená láhev), Ron Zacapa Centenario 23 mě příjde takový ostřejší. Co přikůpit do báru na večerní mls:p s cenou do 2000Kč. Dík
 
Tak dneska jsem po delší době koupil zase nejaky rumicek :) Chutove celkem vyvazeny,ani nijak moc sladky ani suchy, za me akorát :) Doporucuju

rum.jpg
 
Dostal jsem včera od kamarádů rumík tak jsme ho hned vypili + další lahve. Spát jsme šli o půl páté ráno :innocent: Slušná zahradní party, ještě ze máme v pohodě sousedy :cool:
Hm nějak mi nejde přidat fotku rumiku...
Stále to nejde tak nápíšu že to byl RON BARCELO IMPÉRIAL PREMIUM BLEND 30
Byl dobrý ale už jsem pil levnější a lepší ale 100 lidi 100 chutí...
 
Poslední úprava:
Tak jsem do našeho rumoveho kroužku s kamarády dokoupil tohle..... A musím říct, že je to lahoda

20200815_093052.jpg
 
Dneska jsem byl v Tescu a videl jsem tam nejaky lowcost rum ktery neznam tak jsem koupil a musim rict ze neni vubec spatny za tech 330 korun.Mel jsem trosku strach z toho ze to zralo v sudech po whiskey ale je to prijemne nasladle.

jogaila.jpg
 
Nemůžeš sem dát lepší fotku viněty? Nejde přečíst původ, ani objem (snad 700 ml), ani % alkoholu, ani stáří. Jestli má cenu o tom uvažovat.... No, zagooglil jsem a vidím, že to je slovenský rum s nejasným původem a stářím:
Jogaila Black Rum 0,7l 38%

za cca 13 Euro. Moc se toho zjistit nedá. Tak zatím bych zůstal v této cenové kategorii u Heffronu.
 
Právě jsem se nuceně vrátil z několika posledních letošních točených Radegastů 10 s přáteli...... :oops::oops::oops:
 
Back
Top