• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Víčko nádrže - nelícuje

Michall

rodinný člen KLANu
928
Zdravím, řešil už někdo na reklamaci totálně nelícující víčko nádrže? Celé jakoby odstává od karoserie -> není rovně se sloupkem. Je to reklamovatelné? Jako nové bylo víčko krásně lícující. Díky kolegové
 
Zkontroluj pant, jestli není mechanicky poškozený. Pokud to někdo ohnul silou, tak bych na úspěšnou reklamaci nesázel.
 
U mě taky nelícuje úplně na 100%, ale není to tak strašné, že bych měl potřebu to reklamovat.
 
Zkontroluj pant, jestli není mechanicky poškozený. Pokud to někdo ohnul silou, tak bych na úspěšnou reklamaci nesázel.
Neohnul. Já obíhám auto s hadříkem každou chvíli a jsem opatrný :) Za tím plastovým deklýkem nalakovaným je plastový pant, který by dle všeho měl doléhat na onen dekl. Já tam mám ovšem mezeru. Zítra připnu foto.
 
Na forech si na to stezuje hodne lidi. V USA je to jeden z mnoha beznych problemu resenych v ramci reklamace. Jen ze zajmu - mas auto z Mexika nebo Japonska?
 
Ten samej problém , ale naporpvé to bud nebylo a nebo jsem pro samou radost neviděl
 
U mna tiez tento problem, vicko odstava nejaky ten milimeter. Zda sa mi vsak, ze casom to vicko odstava viac a viac...uvidime..
 
Já mám auto nafoceno ze všech stran z předávačky a víčko krásně lícuje. Teď je mírně odstávající a opravdu nelícuje jako dříve.
 
U mna je vicko uz opravene po navsteve servisu. Takze kto ma problem tak sup nech to spravia...
 
A co měnili? Jen kryt nebo celý díl včetně hrdla?
Pravdepodobne nemenili nic...V podstate to asi stacilo dajako zostelovat, ked vicko nelicovalo tak slo rukami stlacit hlbsie, len tam nechcelo zostat....popravde neviem teda ci sa daco menilo alebo nie ale podla mna sa nemenilo nic...
 
Pravdepodobne nemenili nic...V podstate to asi stacilo dajako zostelovat, ked vicko nelicovalo tak slo rukami stlacit hlbsie, len tam nechcelo zostat....popravde neviem teda ci sa daco menilo alebo nie ale podla mna sa nemenilo nic...
Přesně tak to mám já. Mezera mezi víčkem a tím pantem. Jakoby se to víčko zohlo.
 
Pravdepodobne nemenili nic...V podstate to asi stacilo dajako zostelovat, ked vicko nelicovalo tak slo rukami stlacit hlbsie, len tam nechcelo zostat....popravde neviem teda ci sa daco menilo alebo nie ale podla mna sa nemenilo nic...
Hah, tak mne dnes poslali doháje s tím, že to je konstrukční věc a že to mají všechny 3ky. Že je to "fíčura" :D Jsem zase v depresi z toho.
A915-B67-A-A65-A-4035-8-B6-C-212-C5-A2-B8-CE9.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Jak konstrukcni vec? Dali ti to pisemne? Protoze tohle bych hlasil do Mazdy.
Psal jsem tam ještě s tím, ať mi to dají písemně do mailu, tak uvidíme. Koukněte na fotky. Tohle přece není auto za 250000, aby to procházelo.
20-EF586-A-6-CAB-4-B6-B-9-C4-E-46-BBDDBE2243.jpg 48-F09053-51-BB-49-FA-ADA4-B0752-E2-A3-C7-C.jpg 467-B2463-FC77-40-DD-8592-F08-B44-BDDFF4.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
No tebe to odstava strasne vela...mne to odstavalo menej...avsak keby tam dam vodovahu aby som to zrovnal so zvyskom auta tak by som bol par MM hore.
 
No tebe to odstava strasne vela...mne to odstavalo menej...avsak keby tam dam vodovahu aby som to zrovnal so zvyskom auta tak by som bol par MM hore.
No budu to řešit. Už jednou jsem přes Mazdu.cz něco řešil a dealer měl najednou staženou pr*el. Nechci aby mi to víčko uletelo někde na dálnici.
 
Tak vzdy zalezi na dealerovi a ludoch. V mojom pripade maximalna ochota, ked som tam nechal auto tak ma chceli este aj odviest spat odkial som prisiel, ze aby som si nevolal taxik. Takze spokojnost. Uvidime tie dvere ako mi poriesia.
 
Back
Top