• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Víčko nádrže - nelícuje

Môžem potvrdiť aj ja. Dnes je 24°C a jasno a viečko je zarovnané s karosériou :D schválne som to obzeral
 
Při dnešní garanční prohlídce jsem se opět zmínil o deformujících se dvířkách a sláva už to jde řešit.:grinning:Dvířka se deformují v důsledku vlhkosti zatčené vody do prostoru nalévacího hrdla nádrže.Říkali, že na to něco objednání a pak to opraví.Dnes jak na potvoru horko,tak jsou dvířka jak střelí.Ukazoval jsem jim fotky které jsem nafotil v průběhu roku,a ani nechtěli věřit,že by to tak mohlo pracovat.:)
 
Asi nějaký bioplast? :) "Vnitřní část dvířek nemá dostatečnou schopnost odvodu vody, což vede k hromadění vody uvnitř. Vnitřní strana panelu dvířek pohlcuje vodu a bobtná, čímž se deformuje panel dvířek." :D To jsem z toho jelen.
 
Asi nějaký bioplast? :)
Asi.Každopádně na to má vliv vlhkost a ne teplota jak jsem se zprvu domníval.No jsem rad, že to vyřeší.Na funkci to sice nemá vliv,ale je to škaredé a na tak hezkém autě by to byla škoda.:grinning:
 
Nevyřeší to hned. Je to podobný případ jako s těmi brzdovými kotouči.
Ojebaná technologie pro ušetření času a energií při výrobě.
Prostě jim (Mazdě) zase nějakej Lean manager spočítal, že na jednom víčku ušetří 30 centů v nákladech. Tak jej poslechli, zaplatili mu tučný bonus za inovaci a my máme, co máme. A takto je to se vším.
 
Při dnešní garanční prohlídce jsem se opět zmínil o deformujících se dvířkách a sláva už to jde řešit.:grinning:Dvířka se deformují v důsledku vlhkosti zatčené vody do prostoru nalévacího hrdla nádrže.Říkali, že na to něco objednání a pak to opraví.Dnes jak na potvoru horko,tak jsou dvířka jak střelí.Ukazoval jsem jim fotky které jsem nafotil v průběhu roku,a ani nechtěli věřit,že by to tak mohlo pracovat.:)
To je super zpráva :D Ještě tak to zrcátko třepotající se :D Kde jsi byl na garančce? A co se dělo s kotouči? Nějak jsem asi nepostřehl...
 
To je super zpráva :D Ještě tak to zrcátko třepotající se :D Kde jsi byl na garančce? A co se dělo s kotouči? Nějak jsem asi nepostřehl...
Jezdím do Auto Efekt Zlín a naprostá spokojenost.O kotoučích nic nevím,to vzpomněl xPet,ale taky nevím souvislost.:)Každopádně je pozitivní,že už na to mají postup a dá se to řešit.Mám radost.:grinning:
 
Tak,dnes konečně vyřešena kauza prohnuté víčko.Mnění se celé plastové víčko.Prý je z nějakého jiného plastu(asi který nesaje vlhkost:grinning:).Jenom jsem čtrnáct dnů jezdil bez víčka, protože to přišlo v barvě plastu a v servisu to nevěděli.Tak že si půjčili to moje a namíchali podle něho barvu. Pak ho stříkli a mám hotovo.Myslím,že se to celkem povedlo.;)
 
Tak,dnes konečně vyřešena kauza prohnuté víčko.Mnění se celé plastové víčko.Prý je z nějakého jiného plastu(asi který nesaje vlhkost:grinning:).Jenom jsem čtrnáct dnů jezdil bez víčka, protože to přišlo v barvě plastu a v servisu to nevěděli.Tak že si půjčili to moje a namíchali podle něho barvu. Pak ho stříkli a mám hotovo.Myslím,že se to celkem povedlo.;)
Kam jsi jel? Kéžbych měl zkušenosti se servisem, kde člověku, co se týká záruky, chtějí vyjít vstříc :)
 
Kam jsi jel? Kéžbych měl zkušenosti se servisem, kde člověku, co se týká záruky, chtějí vyjít vstříc :)
Jezdím do Auto Efekt Zlín.Zatím co jsem s nima řešil,tak mě vždycky vyšli vstříc.Za mě neprostá spokojenost.
 
Back
Top