• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda3 BM/BN

Obrovské rozdíly jsou i u samotných LED.
Taviče asfaltu nad RZ rozdíly: https://www.mazdaledosvetleni.cz/fotogalerie-osvetleni-rz/
Couvačky velké rozdíly (některé led svítí méně jako žárovka): https://www.mazdaledosvetleni.cz/fotogalerie-zpatecky/
Některé led jsou pěkně nepříjemné i v interiéru:
Více info i tady v různých tématech:

Blinkry jdou vyřešit bez problémů, stejně jako mlhovky přední i zadní ;)
Veškeré LED mám skladem a odesílám do druhého dne, kdyby se ti nechtělo čekat než to přes půl světa dorazí. Samozřejmostí veškeré návody a support při instalaci. Popřípadě rád ledky do auta i za tekutou odměnu namontuju ;)
 
Obrovské rozdíly jsou i u samotných LED.
Taviče asfaltu nad RZ rozdíly: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=mazdaLEDosvetleni&set=a.3816351631747636
Couvačky velké rozdíly (některé led svítí méně jako žárovka): https://www.facebook.com/media/set/?vanity=mazdaLEDosvetleni&set=a.3796759013706898
Některé led jsou pěkně nepříjemné i v interiéru:
Více info i tady v různých tématech:

Blinkry jdou vyřešit bez problémů, stejně jako mlhovky přední i zadní ;)
Veškeré LED mám skladem a odesílám do druhého dne, kdyby se ti nechtělo čekat než to přes půl světa dorazí. Samozřejmostí veškeré návody a support při instalaci. Popřípadě rád ledky do auta i za tekutou odměnu namontuju ;)
Zdravím a kolik by cca stála komplet sada na celou Mazdu interiér i exteriér? Popř. odkud jsi kdybych si nechal udělat přímo od tebe, nevím jak je to složité např. ty mlhovky nebo couvačka :) Díky
 
Výměna je relativně jednoduchá. Každopádně Praha, respektive viz profil.
Cenovky se liší v závislosti na karosářské variantě, výbavě atd.. Vyřešíme v SZ a pošlu kompletní nabídku přímo na míru ;)
 
Zdravím a kolik by cca stála komplet sada na celou Mazdu interiér i exteriér? Popř. odkud jsi kdybych si nechal udělat přímo od tebe, nevím jak je to složité např. ty mlhovky nebo couvačka :) Díky
Výměna je u všech celkem jednoduchá, vnitřek i zadek auta, třeba přední blikny už sou trošku horší, musí se odmontovat na pár místech spodní dekl a podběh.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
 
Ahojte :)
Kupil som Mazdu 3 BN sedan Revolution verziu
stropne svetla su LED ale preblikavaju, zeby lacne smejdy z Ciny alebo nejaky iny problem?
Pripadne viete odporucit znacku, napr. OSRAM?
Idu tam 31mm ziarovky ako som cital na zaciatku vlakna.
Po pravde som si este nevsimol ci je osvetlenie aj v kufri a ake ale pripadne by som mal zaujem o vymenu aj tam a takisto osvetlenie SPZ.
Vdaka za tipy a prajem prijemne sviatky :))
 
Ahojte :)
Kupil som Mazdu 3 BN sedan Revolution verziu
stropne svetla su LED ale preblikavaju, zeby lacne smejdy z Ciny alebo nejaky iny problem?
Pripadne viete odporucit znacku, napr. OSRAM?
Idu tam 31mm ziarovky ako som cital na zaciatku vlakna.
Po pravde som si este nevsimol ci je osvetlenie aj v kufri a ake ale pripadne by som mal zaujem o vymenu aj tam a takisto osvetlenie SPZ.
Vdaka za tipy a prajem prijemne sviatky :))
Taky mi problikávaly. Robin vyměnil a už pár let to funguje perfektně.
 
Ahoj, jsem čerstvým majitelem M3 BM Hatchback, 88kW, rv konec 2014 (BL 546 61W0) a rád bych také přeledkoval. Mohu poprosit > @Natural. Jak postupovat? Jsem z Plzně, takže do Prahy kousek, přizpůsobím se. Ideálně bych to spojil ještě se @shr3k na přehrání SW, abych to vyřešil při jedné cestě, jestli se mi ovšem povede zkoordinovat :) Kdyžtak si udělám cesty 2. Díky!
 
J mám LED interier už hotov, exterier z výroby a něco jem si vylepšil sám. Zadní blinkry s dodatečným rezistorem, chtěl bych dát i přední, s tím bych spojil led mlhovky, ty už mám. Nedával jste někdo celá světla? Našel jsem tato:

Ideální to mít celé z čirého plastu, ale to jsem nenašel, jen na 2017,2018 model
 
Ahoj, jsem čerstvým majitelem M3 BM Hatchback, 88kW, rv konec 2014 (BL 546 61W0) a rád bych také přeledkoval. Mohu poprosit > @Natural. Jak postupovat? Jsem z Plzně, takže do Prahy kousek, přizpůsobím se. Ideálně bych to spojil ještě se @shr3k na přehrání SW, abych to vyřešil při jedné cestě, jestli se mi ovšem povede zkoordinovat :) Kdyžtak si udělám cesty 2. Díky!
Jedno porovnávací foto z akce s @PýDý ( https://www.mazdaklan.cz/threads/od...2-lf-l5-l3-a-ostatni.4113/page-41#post-117539 ) ;) :cool:
20220131_164337.jpg
 
Mám nově přeLEDkováno u Naturala a chtěl bych veřejně poděkovat! Super rychlá domluva, vše vyměněno za cca. hodinu, protože jsme z času dost prokecali. Výsledek je nad očekávání.
 
Pridávam sa k "oLEDkovaným" :)...
Ledky som menil sám (nie je to zložité, ale sú miesta, na ktorých to išlo horšie)... Skvelý dohovor s @Natural, LED zaslané poštou - všetko prebehlo rýchlo. SKVELÉ - som spokojný.
Teoreticky by sa dalo povedať, že cena za LED je mierne vyššia, ale...
- v starom aute som kedysi skúšal rôzne LED a všetky časom blikali, nesvietili, alebo slabo svietili aj pri vybratí kľúča zo zapaľovania (= stále). Takže som to nakoniec vzdal a vrátil sa k žiarovkám
- LED od @Natural fungujú PERFEKTNE / dokonca som nečakal, že v interiéri bude také príjemné svetlo.
- z mojej strany by som povedal, že radšej zaplatím za 100% FUNKČNÉ riešenie, akoby som sa znova mal "zabávať" s nákupom / výberom rôznych LED... Navyše - na niektoré miesta sa menia LED trochu komplikovanejšie = 1 výmenu plast vydrží, 2. určite tiež... Ale na "n-tý" krát praskne...

Vďaka za spoluprácu @Natural ?
 
Já doporučím od Robina i set ledek na blinkry. Nemůžu si je vynachválit jako všechny ostatní led od něho ačkoli vyžadují drobnou instalaci. V autě jsem ponechal žárovky pouze ve stínítkach pro jejich přirozené světlo.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já mám ve svojí trojce v interiéru trochu jinou diskotéku.. Už jsem s tím auto koupila ?? v kufru je naopak zase podezřelá tma (tím myslím, že se tam nesvítí vůbec?) .. Tak taky zvažuji upgrade tady od Mistra ?
IMG_20221007_200832.jpg
 
Back
Top