• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda3 BM/BN

Vypadá to skvěle, jen jsem se chtěl zeptat - mlhovky použiješ zejména v mlze a v silném dešti či sněhu. Teď tam halogeny? Viděl jsem tu fotky auta od @Ter Leeloo II po výměně předních světel za LED - a docela se děsím toho, když se mi z mlhovek stane sněhová koule. Může se to stát nebo zbytečně plaším?
 
Ano, fungují jako všechny LED světlomety bez ostřikovačů ?
Sorry s předními LED ještě nemám zkušenost tak jsem si myslel ze to zasnezeni je dane malou vyhrevnosti LED a ne temi ostrikovaci. Diky za echo vypada to suprove. Nemas prosim nekde porovnani cisel? Kolik (a kterym smerem) to sviti s puvodnimi a kolik s LED?
 
Geometrické parametry světla jsou díky přesnému ohnisku naprosto stejné - mlhovky mají stejně dlouhý a široký světelný kužel i předpisovou hranu světla viz. fotky tu různě po fóru :)
Svítí akorát cca 2x více oproti žlutým bludičkám. Přesná čísla mohu změřit luxmetrem.
140061724_3652593058123495_8896235798333599698_o.jpg
 
Ahoj, jako většina, rád se pochlubím LEDkami.
Musím říct, že to na živo vypadá opravdu super a řidičům , kteří budou zamnou čekat při podélném parkování v noci, se předem omlouvám Ta parkovačka pokřiví nejeden obličej.
Tímto děkuji za zaslání jak LEDek, tak i klanových podtácků
03e1cccca30c613c224f6dc80a3552a8.jpg e75e72a563d6d0fac0db349391f75ff6.jpg d2eca14be5092ae71f82b18cafe8591a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hlásím čerstvou zkušenost s oledkováním M3 od @Natural.
Rozdíl je opravdu poznat, hlavně uvnitř v kufru a při couvání.
Rychlá práce, příjemný pokec a vše vyřízeno ke spokojenosti. Můžu jen doporučit. ?
 
Mám dotaz k oledkování interiéru. Se žárovkami se osvětlení interiéru při otevření dveří rozsvěcuje plynule a potom plynule stmívá. Jak se to chová po nahrazení žárovek ledkama ? Stmívá to stále plynule nebo bliká nebo se jen rozsvítí a zhasne ?
 
Mám dotaz k oledkování interiéru. Se žárovkami se osvětlení interiéru při otevření dveří rozsvěcuje plynule a potom plynule stmívá. Jak se to chová po nahrazení žárovek ledkama ? Stmívá to stále plynule nebo bliká nebo se jen rozsvítí a zhasne ?
Nejlépe to jde vidět při zamčení. I ty ledky od @Natural pak krásně a pomalu pohasínají. Takže za mě je to super
 
Dobrý den,
chci měnit osvětlení v interiéru a téměř vše jsem dle dříve uvedeného našel, ale pořád pátrám po ledce do kufru u sedana (patka)?? Ta originální žárovečka je strašná bída. Děkuji za radu
 
Dobrý den,
chci měnit osvětlení v interiéru a téměř vše jsem dle dříve uvedeného našel, ale pořád pátrám po ledce do kufru u sedana (patka)? Ta originální žárovečka je strašná bída. Děkuji za radu
napiš @Natural - jeho ledka mi skvěle rozzářila kufr. Sice mám hatchback ale je tu i dost sedaňáků, kteří rovněž sdíleli dobré zkušenosti
 
Dobrý den,
chci měnit osvětlení v interiéru a téměř vše jsem dle dříve uvedeného našel, ale pořád pátrám po ledce do kufru u sedana (patka)? Ta originální žárovečka je strašná bída. Děkuji za radu
Je tam malá patice T5 ;)
Nahrazuji vlastnoručně upraveným modulem viz například:
 
Mazdár, toužil jsem o oLEDkování své M3 a mám hotovo! Je to super a to díky Robovi. Spolupráce vynikající a výsledek přímo skvělý. U couváku zeťák málem oslepl a chce také. Je to obrovský rozdíl. Všem doporučuji.
 
Já díky za super spolupráci a výbornou tekutou odměnu. Jsem rád, že spokojenost a ať to pěkně svítí na Mazdě i Fordu ;)
 
Ahoj, tak se taky přidávám k oledkované komunitě :) ledky uvnitř jsou super moc děkuji za rychlou komunikaci a dopravu Robovi @Natural a pak bych chtěl poděkovat @shr3k za odemknuti výkonu, tímto si myslím, že patřím do klanu a podtacky mazdaklan budu vozit pravém :)

IMG_20210719_003402.jpg IMG_20210719_003330.jpg IMG_20210716_130230.jpg
 
Zdravím, také bych chtěl hodil svojí M3 do LED, nějaký návod, nebo jaké typy LEDek použít? Děkuji
 
Zdravím, také bych chtěl hodil svojí M3 do LED, nějaký návod, nebo jaké typy LEDek použít? Děkuji
Já měl vzadu na značku jen vyměněné původní žárovky za Led t10, pak jsem koupil celé led světla

Dovnitř jsem koupil nějáký kit nevím už přesně, něco takového

https://a.aliexpress.com/_m07Tw8x
a 2 roky bez problému. Horší je to s blinkry, tam moc led s integrovaným odporem nefungují, nebo jen vzadu 2ks, jak se dají i dopředu, bliká to rychle, je potřeba dát kvalitní odpory, problém je třeba i s mlhovkou, jak se koupí špatná nedetekuje ji auto a neukazuje kontrolku.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
 
Já měl vzadu na značku jen vyměněné původní žárovky za Led t10, pak jsem koupil celé led světla

Dovnitř jsem koupil nějáký kit nevím už přesně, něco takového

https://a.aliexpress.com/_m07Tw8x
a 2 roky bez problému. Horší je to s blinkry, tam moc led s integrovaným odporem nefungují, nebo jen vzadu 2ks, jak se dají i dopředu, bliká to rychle, je potřeba dát kvalitní odpory, problém je třeba i s mlhovkou, jak se koupí špatná nedetekuje ji auto a neukazuje kontrolku.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
Ok dík moc, objednáno :) Dobře blikry zatím řešit nebudu :D Jen by mě zajímalo třeba parkovací světlo, to jsem koukal že je velký rozdíl v noci.
 
Back
Top