• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GG/GY

Nikdy bych si nenechal tuto pokutu dát. Chtěl bych přečíst přesné znění zákona. Hotovo vyřízeno.

Mimochodem pokud měl tvůj známej nějaké šmejd LED, které svítily do modra. Nebo proste svítili špatně nebo blikaly atd. tak se není čemu divit, že to odnesl..

Nikdo z nás mazďáků neměl problém s PČR ani STK.
Prostě jsme ti odpověděli a už to nech tak.
 
Jako když to vezmem do detailu tak pokutu můžeme dostat všichni za používání nehomologované součástky na vozidle... Ale myslím si že tam bude nějaký problém jak píše robin nebo že byl drzej...
 
Natural v poho jen sem se zeptal , jak je to s LED ve starsich vozech , jak rikam chtel sem si koupit bylo mi upozorneno ze neprojdu STK dal jsem nepatral ...
 
No super, nedávno jsme to řešili v tomto TOPICU a tady už foto a zkušenosti z praxe ;)
No jsem s tím moc spokojený, stálo to pár šupů a klick klack instalace,zadny vrtání, zapojování drátků a podobné věci....prostě simple plug and play pro dementy jako jsem já
 
Je to pecka:) ale asi zůstanu nakonec u normalni LED protože toto je sice hezké ale moc to neosviti prostor kam slapu:)
 
mno divil by ses pokud se potkáme někde večer tak uvidíš, je tam totiž i bílé LED světlo, které ti osvětluje cestičku
 
Co to vlastne stoji?koukal jsem jen tak letem svetem a prijde mi,ze jedna kvalitni LED je otazka 3-5 set korun a pri tom poctu zarovek...ale mozna se pletu. Videl jsem na netu LED zadni lampy pro M6 s moc peknym rozvrzenim svetel a homologaci za 4300. Az budou prachy navic,tak bych to rad koupil
 
Cendo komplet Mazda v ledu,pár kaček, ;) akorát ty zpátečku,to je krapet ranec.Jinak se ti určitě ozve vrchní ledkovac s pytlickem,Natural :)

odesláno z mobilu
 
Naprosto přesně jak píše Michal ;)
Mazda v ledu stojí pár kaček. Konkrétně 15,-Kč/ks za patici T10 a 30Kč/ks za 31mm sufitku. Na nějakým tom srazu mazdičku oledkujem, ať patří k nám do klubu LEDkařů. Můj LEDkový pytlíček plný překvapení bude 100% k dispozici :)
Zpátečky a a obrysovky už jsou v jiné cenové relaci, takže ty vozím na objednávku. Tam jsme v řádu stokorun.

Ono právě není ledka jako ledka a sám jsem dlouho testoval všechny možné typy. No a po pár letech testování jsem se propracoval k ledkám, které jsou v dobrém poměru cena/výkon.

Mimochodem koukám, že nemáš mazdu s xenonama. Tak bych popřemýšlel jestli vůbec do parkovaček LED dávat. Ono k té obyč halogenové žluté ta bílá ledková moc nejde a celkem se to bije. Nebo tam dát teplou bílou (ta je v mém pytlíčku taky) :cool:
 
No na predel led nechci asi,ale zadni svetla urcite,jen nevim,co na to odpor treba u blinkru. Ale zpatecka a zbytek vypada super. Jen penez malo a veci,co na mazlince musim opravit je mnoho. Proto doufam,ze zenu premluvim na ecce homo pristi vikend a nasaju informace kam s cim zajet a za kolik,abych to dal konecne do kupy to auto
 
Určitě pokecáme a oledkujeme na Ecce Homo ;) Blinkry má v malíčku @Vitus, takže ten by ti popřípadě určitě poradil, jak na to. Respektive o přestavbě psal ->ZDE<-
 
Back
Top