• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Zářijový Mazda sraz - Moravia Unit / sobota 24.9.2016 15:00 / Jedovnice

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    13

Natural

správce
Člen týmu
Zprávy
5 209
Mazdar, mazdar, mazdar! Všem na vědomí se dává, že tu máme další z pravidelných srazů Moravia unit, takže jsou všichni zváni a vítáni ;)

Základní info:
Datum: sobota 24.9.2016
Čas: 15:00
Místo srazu
: Parkoviště Jedovnice - https://www.google.cz/maps/place/49...4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d49.340529!4d16.758364
GPS: 49.340529N, 16.758364E

Velké díky @LadyDoubleEl za návrh tohoto skvělého místa ;)

Hlavní záměr akce je stejný jako vždy, zažít skvělé odpoledne v ještě skvělejší společnosti, kterou spojuje láska k mazdám :) V plánu je se opět po nějaké době vidět a probrat co nového, vykládat a bavit se, a v neposlední řadě se seznámit s novými mazďáky a mazďačkami a utužit už tak skvělý klaňácký kolektiv ;)

Doufám, že nás bude co nejvíc, abychom mohli vyrovnat mazdičky na značky a nafotit parádní fotky u vody. Třeba padne rekord v rychlosti chystání na focení :D Pokud bude nálada, tak se můžeme klidně projet po tamějších pěkných cestách (volbu trasy nechávám popřípadě na domorodce, kteří vědí kde to stojí za to :) ) a nebo klasicky někam zajdeme nebo zajedeme za občerstvením.

No a to je asi tak všechno, takže diskuze o srazu může začít. Všechny názory a připomínky jsou vítány ;)

Kdo si nenechá sraz ujít? Těšíte se?
Já osobně se těším moc, jako vždy bude určitě srandy kopec :)

Mazdár
 
Mazdar všem! Jsem Mazdí nováček (nedávno jsem koupil mazdu), tak se docela těším na poznání nových lidí. :)
Přijedeme se podívat s přítelkyní, je to kousek. :)
 
Já taky velice rád dojedu. Snad bude i počasí super. A možná, jestli nebude zlobit, tak vezmu sebou i přítulkyni :D

PS: je možné si zarezervovat jednu klaňáckou nálepku na přední SPZetku? Zeje to tam prázdnotou, tak je třeba to něčím vylepšit :).
 
Ibgzrxviutcjkiugb.. Trasu na projížďku klidně namyslím. :) aa aa těším se ! :)
V tom případě domluveno;) Supeer :p
@Natural počasí objednáno? :D
Počasí je objednáno jako vždy, nech se překvapit :D :)
Mazdar všem! Jsem Mazdí nováček (nedávno jsem koupil mazdu), tak se docela těším na poznání nových lidí. :)
Přijedeme se podívat s přítelkyní, je to kousek. :)
Paráda, moc rádi vás oba poznáme. Budeme se těšit ;)
Já taky velice rád dojedu. Snad bude i počasí super. A možná, jestli nebude zlobit, tak vezmu sebou i přítulkyni :D
PS: je možné si zarezervovat jednu klaňáckou nálepku na přední SPZetku? Zeje to tam prázdnotou, tak je třeba to něčím vylepšit :).
Jasná věc, budem se těšit, že doplachtíte ;)
Rezervaci nálepky přijímám :p Mám poslední 3, takže navrhuji, že pokud přijedou noví klaňáci, tak dostanou přednost na nalepení na záď a jinak jde k tobě na předek :)


Pro ty co mají v plánu jet přes nebo z Vyškova: Pojedeme společně? Kdyžtak navrhuji sraz 14:15 na klasické MOL u dálnice (bývalá Agip - https://www.google.cz/maps/place/Ag...4005c011e26d6c4!8m2!3d49.2812058!4d17.0197025 )

Mazdár
 
@Natural mě si můžeš vyškrtnout z nálepky, nejsem moc zastánce lepení nálepek na auto. Leda že bych nalepil na rámeček SPZtky, ale není kam, jelikož nemám klasickou černou.
 
Rad bych se zastavil ale bohuzel pracovni povinnosti tomu branej
 
Poslední úprava:
Back
Top