• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Tuhá spojka

plamen

nový člen
2
Zdravím mazďáky, nedávno jsem si koupil Mazdu 5 r.v 2009 verze 2, motor 2.0 105kw (143HP), najeto cca 302000km.
Přecházím od jiné značky (francouzské), trápí mě, že mačkání spojky je takové velmi tuhé (bez hydrauliky).
Zajímalo by mě, zda je to tak normální?

Dík za vaše odpovědi, s pozdravem Plamen.
 
Zdravím mazďáky, nedávno jsem si koupil Mazdu 5 r.v 2009 verze 2, motor 2.0 105kw (143HP), najeto cca 302000km.
Přecházím od jiné značky (francouzské), trápí mě, že mačkání spojky je takové velmi tuhé (bez hydrauliky).
Zajímalo by mě, zda je to tak normální?

Dík za vaše odpovědi, s pozdravem Plamen.
Ahoj, už může být zatuhlý přítlačný talíř spojky a bude to chtít vyměnit.
Jen moc nechápu co znamená to "(bez hydrauliky)". Jestli tím myslíš, že jsi odpojil/vypustil brzdovou kapalinu a i potom je pedál spojky hodně tuhý, tak je problém v jeho čepu.
 
Ahoj,mám Mazdu 5 r.v. 2006 2.0 nafta 105kw.Po nastartování se auto klepe a ani po zahřátí se to nelepší.Spojka je tuhá a po přeřazení a povolení spojky auto cukne.Při sešlápnutí pedálu je slišet od mororu hučení.Spojka k.o?Kolik stojí nová?
 
Back
Top