• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co jste převáželi?

Ahoj, rad bych prevezl dve kola na dovcu co mam pristi tyden. Ale nemam stresni nosic ani pricniky. Prosim o pomoc, pujci mi tu nejaky dobrodej, alespon ty pricniky? Nosice uz bych dohromady dal. Je to na pristi tyden od pondeli do nedele. Dekuji predem.
PS: Praha a okoli 70 km dojedu rad.
 
Bohužel příčníky nemám, ale můžu půjčit 2x střešní nosič kol Thule. Bystřice u BN.
 
Ahoj, rad bych prevezl dve kola na dovcu co mam pristi tyden. Ale nemam stresni nosic ani pricniky. Prosim o pomoc, pujci mi tu nejaky dobrodej, alespon ty pricniky? Nosice uz bych dohromady dal. Je to na pristi tyden od pondeli do nedele. Dekuji predem.
PS: Praha a okoli 70 km dojedu rad.

jestli máš kouli, půjčím ti držák na 3 kola :)
 
Ahoj, rad bych prevezl dve kola na dovcu co mam pristi tyden. Ale nemam stresni nosic ani pricniky. Prosim o pomoc, pujci mi tu nejaky dobrodej, alespon ty pricniky? Nosice uz bych dohromady dal. Je to na pristi tyden od pondeli do nedele. Dekuji predem.
PS: Praha a okoli 70 km dojedu rad.
Mám nové j,eště nevybalene pricniky na 6tku gl na instalační body. Pokud je to shodné i na trojku, klidne zapůjčím, alespoň se použijí . Mníšek pod Brdy
 
Mám nové j,eště nevybalene pricniky na 6tku gl na instalační body. Pokud je to shodné i na trojku, klidne zapůjčím, alespoň se použijí . Mníšek pod Brdy
jaké jsi kupoval? Mám vybrané Thule, ale nechám se rád inspirovat ,-)
 
Bohužel příčníky nemám, ale můžu půjčit 2x střešní nosič kol Thule. Bystřice u BN.
Super. Pricniky uz mam.
Thule 7104 + WingBar EVO tyč 7113.

Kdyby pasovaly ty nosice, dneska bo zitra bych prijel. Jest mozno?
 
jaké jsi kupoval? Mám vybrané Thule, ale nechám se rád inspirovat ,-)
Myslím že ti moc nepomohu. Protože jsem nechtěl experimentovat, koupil jsem originál v mazde. Potřeboval jsem ne na zimní dovču, která ale kvůli koronáči nevyšla. Jsou tedy ještě nevybalene, ale předpokládám že sedí
 
ty thule 7104 vypadají moc pěkně, škoda že dle konfigurátoru nejdou na mazdu 6 kombi (2019)
 
Normálně si nerad špiním Mazdu, ale protože na Oktávce jsem potřeboval vyměnit nádrž a nápravu, tak využívám prakticky velkého kufru v Mazdě. ?
20211031_161443.jpg20211017_145317.jpg20211030_133916.jpg20211106_150901.jpg
 
Nemám fotky ale naša mazda 3 sedan BN už odviezla: 4 dvere aj so oblozkovanou zárubňou naraz. Potom dva matrace (pruzinove) tie sa nedajú stocit. Posteľ, osb dosky 2metre dlhé ci 8 kolies na prezutie atd :)

Odoslané z SM-A528B pomocou Tapatalku
 
Back
Top