• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co jste převáželi?

Odvoz staré lcd na sběrák. Lidi na zastávce tramvaje trochu čuměli :)
Zobrazit přílohu 37930
Vždyť to říkám furt, že MX-5 je stěhovák!?A pak že kombi.S tím hardtopem by jsi tam namašlil i příčníky a střešní box.Jenom by ses potom nesměl zapomenout a nechtít si sundat střechu.To už by tam s tím boxem asi nevešlo.??
 
Vždyť to říkám furt, že MX-5 je stěhovák!?A pak že kombi.S tím hardtopem by jsi tam namašlil i příčníky a střešní box.Jenom by ses potom nesměl zapomenout a nechtít si sundat střechu.To už by tam s tím boxem asi nevešlo.??
Tak ještě dozadu koule a je to víceúčelové auto, žádný volnočas ?
????????
 
Zatím mám jen zkušenosti s Almerama (ale tak jsou to taky japonci), ale za chvíli se stěhuju do svýho takže Mazda taky bude moct ukázat co umí :D

První stěhování od rodičů
20141108_112650.jpg20141108_122747.jpg

Stěhování kamaráda
Stěhování ovce.jpg

No a červená si taky užila, su zvědavej jak tu ledničku polkne GH :D
2016-12-24 16.10.36.jpgDSC_0074.jpgIMG_20180517_185521.jpgIMG_20180528_125845.jpg
 
S tým muselo byť každé odbočenie zážitok (pre všetkých v okruhu 20m). :grinning:
 
Tak už i mazda se dočkala, nějaký to vybavení do bytu
Myčka 60cm trouba 60cm a vestavná velká miktovlnka :D
IMG_20220308_105525.jpgIMG_20220308_105518.jpg
 
Bohužel nemám fotku, ale dodnes si vzpomínám jak mě kdysi bývalá přítelkyně poprosila abych jim odvezl z města na vesnici na chalupu 180 cm vysokou lednici. Vzdálenost zhruba 8 km.
Kámen úrazu byl v tom, že jsem měl tehdy Škodu 120 s kufrem vepředu ? tak jsem ji do toho kufru postavil hezky na stojáka, kapotu opřel o tu ledničku, trošku přivázal ať nespadne a vyrazil s hlavou z okna k cíli. Na druhé straně jistila bezpečnost hlavou z okna přítelkyně.

Schválně jsem jel cestou která se vyhnula centru města a vedla jen pár vesničkama kde není vůbec provoz, abych náhodou nepotkal příslušníky.
Ty jsem samozřejmě při mém štěstí potkal a čekal jsem, že se za mnou hned otočí a flastr mě nemine a ještě mi zakážou pokračovat a potáhnu tu ledničku asi na zádech. K mému překvapení se tak nestalo, což se mi obrovsky ulevilo ?

Druhý den ve škole mi spolužák říká "Miki, taťka ti vzkazuje, že ještě jednou tě takhle někde potká tak budeš mít opravdu průser" ???
 
Back
Top