• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Coffee pokec

mrvevi

výkonný člen KLANu
420
MAZDAR
Nekdo na rychlo vecerni pokec nekde na benzince cca do 100km od ZR. Jedu se projet na Jesterovi :D
 
Myslím, že to mělo znamenat Žďár nad Sázavou a Motorku :D
jop :D máš jednoho bonusového bludišťáka :D ... příště zkusím byt konkretnější :D ... jinak projíždka byla super :) vzal jsem to na Brno, pak na Svitavy, a pak směr domu :) pohodových 230 km najeto :) ... tak třebas příště se někdo ozve :) ...samozřejmě klidně i nemotomazdagang :D
 
jen s tim názvem události bych byl opatrnej, aby si někdo nemyslel že sraz je v Ostravě....... :D:D:D
 
Podívej ... potvory :D s tím to nemá nic společnýho :D . až mě napadne trefnější nazev, tak to přejmenuju :D ... zatím nic ... je horko tak mi to nemysli :D ... každopadně, až budu někde na cestách, tak sem vždycky postnu jestli není někdo v okoli, kdo se nudí a nebude chtit chvilu třebas pokecat, dotankovat bo si dat to kafčo :)
 
Tak dneska je paradni den na dalsi relaxacni vylet s Jesterem :) ...vybranou destinaci mam Orlicke hory a okoli ;) tak kdyby jste nekdo mel zajem, staci rict :)
 
tak to je smůla, v tu dobu jsem spal před noční a teď na ní jsem :-/
 
Skoda... jel jsem pres Luzi na Rychnov nad Kněžnou pak do Destne v Orl. Horach a pojezdil mistni silnicky :) ... dale podel Polských hranic smer Olmik a vracel se pres Lanškroun a Svitavy domu :) ... tak trebas priste se zadari.

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
v Rychnove budu zitra, tak se stav :)
To pro změnu budu v praci zase ja :D ...mam vikend nocni :-( ... proto nemuzu byt ani na te grilovacce, coz me dost zere... si budete debuzirovat a ja chudak budu o zelenine :D

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Back
Top