• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Diagnostika na Mazdy / OBD II Bluetooth diagnostika

Status
Neotevřít pro další odpovědi.
Dikes :) kdyby jste meli jeste nekdo neco, treba nejake tipy jake funkce si vytahnout na plochu ci jake funkce jsou skutecne zajimave sledovat. Jeste by me zajimalo, daji se nekde vysledovat spravne hodnoty co by se meli ukazovat? Myslim tlak turba atd MAF aj. Protoze poridit si diagnostiku a nevedet jaka cisla bych mel sledovat a jakych hodnot bych mel dosahovat by mi prislo zcela zbytecne ji mit :)
 
ja mám tento OBD II bluetooth modul a v telefóne mam nainštalovaný OBD Auto Doctor. Dajú sa s tým robiť určite pekné vecičky, ale nemám na to nejako čas :oops: Takže zatiaľ som to využil len na prečítanie chyby z RJ a na reset RJ. Fungovalo, takže spokojnosť ;)


WP_20150611_010.jpg WP_20150611_011.jpg
 
Pouzivam presne ten modul, ako ma pjetro. K tomu Torque Pro. Este som skusil nahodit Forscan, ze vraj to je hlavne zamerane na Fordy a Mazdy, tak som zvedavy.
2 Piril: Scan XL pro Mazdy som nikde nenasiel na stiahnutie :(
 
Já jsem nedávno upgradnul z čínského mini klonu ELM 327 1.5 na OBDLink MX Bluetooth. Torque Pro mám už delší dobu, ale pro OBDLink jsem přikoupil Forscan Lite.
 
Ahoj,
muzu dotaz k OBDII ?

Mam CX-3 benz. a kdyz do OBDII konektoru napichnu tuhle vec http://www.scangauge.sk/produkty/scangauge-ii/

tak pri pokusu o start to sestkrat pipne a pak je vse v poradku, nikde nesviti zadna kontrolka, chybovy log je prazdny.

Zustalo me to z predchoziho auta a ukazuje to docela dost veci co na palubce CX-3 nevidno :D

napr. teplotu motoru, zde je jen dementni modra diodka pri studenem motoru anebo napeti site apod.

Nevedel by nekdo jestli to bude problem nebo to mam ignorovat ?

Manual o sesti pipnutich mlci jako drevo :D

Dekuji
 
Jistě, kompletní MS CAN s textovými PID, jako originální diagnostika.

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
 
Mam wifi adapter Vgate obd2 elm 327. Apky Torque a For Scan. FS je nejlepsi. Je primarne na koncerm Linkoln, mazda, mercury, ford. Umozni otevrit veskere pidy co ecm podporuje. Hlidam si komplet motor a hlavne dpf. Verze pro windows, ktera je zatim zdarma umozni provadet ukony jako, reset oleje, manual regenerace... Vycet a mazani chyb je standard a pro mobil.
 
Poradil by někdo dobrý modul,kde koupit a apku pro android? Díky.
 
Pořídil sem si tohle, je to vylepsena verze (v modre barve) co tu uz nekdo ukazoval.
Muze nekdo poradit kde najdu v aute protikus?

27727598763_4658621afc_o.jpg

28343352955_8dac3860c6_o.jpg
 
Status
Neotevřít pro další odpovědi.
Back
Top