• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dodělání navigace

Lukan

člen KLANu
81
Rád bych si dodělal origo navigaci. Ani ne kvůli navigování, spíše kvůli tomu, že se mi to líbí a mohl bych dodělat i parkovací kameru.
Dočetl jsem se, že se dělá vícero typů. V autě mám BOSE. Takže, jak zjistím, který typ mám shánět? A co vše k tomu musím dokoupit? GPS anténu, atd.
Díky moc za postřehy.
 
Kontaktuj člena @tkm ,je z Piěštan,mě to na GH také dodělával,všechny komponenty zajistil on,byl jsem velmi spokojen,má i aktuální mapy.Myslím,že montuje i tu zadní kameru a deaktivuje TMPS.Dává i záruku,výborný člověk.
 
Poslední úprava:
@Míra, kdyz zminujes jineho clena fora, napis pred jeho jmeno zavinac. Jednak Ti to zacne rovnou napovidat jmena clenu, zaroven to muze upozornit citovaneho, ze se o nem mluvi a v neposledni rade to pomuze tomu, komu to pises, protoze muze takto na interaktivni nick rovnou kliknout a pouzit jej (napr. k napsani zpravy).

Tedy takto - @tkm
 
Kontaktuj člena @tkm,je z Piěštan,mě to na GH také dodělával,všechny komponenty zajistil on,byl jsem velmi spokojen,má i aktuální mapy.Myslím,že montuje i tu zadní kameru a deaktivuje TMPS.Dává i záruku,výborný člověk.

môžem len potvrdiť tvoje slová, tiež som u neho riešil veľa vecí (okrem iného aj spomínanú parkovaciu kameru) a maximálna spokojnosť
 
Děkuji ta tip, mr. @tkm je žel bohu pro mě velmi daleko. Jsem kousek od Liberce. Právě, že to mám kousek do Polska, tak mě napadlo tam koupit potřebné věci, ale zatím jsem nedohledal, jaký typ navi a co vše k tomu potřeba.
 
Pozor,neni to jednoduché.Existuje hodně verzí dle výbavy a roku výroby.Dle VINu se to dá dohledat.Některá verze BCM vůbec nedovoluje montáž navigace. A @tkm ti aspoň poradí.Na vlastní pěst koupit komponenty je riziko.Do toho bych já nešel.
 
Já mám v GH (které prodávám) navigaci Kenwood - viz obrázky - vidíš tam i č. modelu v pravém horním rohu. Možná existujou i novější verze či modely. Tenhle byl prý docela drahej. Ale dával si to tam předchozí majitel v Dánsku.
Opravoval ji (začala se vypínat kvůli kontaktům, jinak OK) a updatoval mi mapy tento maník http://autoradiaservis.cz/ a spokojenost. A tady bych řekl, že by ti to taky udělali: https://www.carmedia.cz/. To máš obojí blíž.
Kenwood1.jpg Kenwood2.jpg
 
Taky mám v garáži na polici 2DIN Pioneer, v Oktávce vypadal hezky. Ale v Mazdě mi chybí ty postranní tlačítka jako na originále :eek:)
 
Rád bych si dodělal origo navigaci. Ani ne kvůli navigování, spíše kvůli tomu, že se mi to líbí a mohl bych dodělat i parkovací kameru.
Dočetl jsem se, že se dělá vícero typů. V autě mám BOSE. Takže, jak zjistím, který typ mám shánět? A co vše k tomu musím dokoupit? GPS anténu, atd.
Díky moc za postřehy.
Ahojky, uz jsi nejak vyresil tu navi?
 
Me to ted ceka, navi mam a jen ted sehnat nekoho kdo mi do vrzne do auticka. Bohuzel nikoho neznam a do Piestan za kolegou se ted nedostanu :(
 
Taky bych to nejraději vyřešil přes mistra z Piestan. Četl jsem tu na něj jen samou chválu. Ale prostě není čas no :-\
 
@Libor Kašpárek a @Lukan tak proč nepoptáte tady:
Já mám v GH (které prodávám) navigaci Kenwood - viz obrázky - vidíš tam i č. modelu v pravém horním rohu. Možná existujou i novější verze či modely. Tenhle byl prý docela drahej. Ale dával si to tam předchozí majitel v Dánsku.
Opravoval ji (začala se vypínat kvůli kontaktům, jinak OK) a updatoval mi mapy tento maník http://autoradiaservis.cz/ a spokojenost. A tady bych řekl, že by ti to taky udělali: https://www.carmedia.cz/. To máš obojí blíž.
 
Myslím, že ho někdo ze členů má. Podle mě je to dobrá volba.


Kdyžtak doplň do podpisu, co máš za Mazdu, ať se lépe orientujeme...
 
Noc se mi nelíbí to rozlišení, ale třeba je dostatečný. Chce to někoho s osobní zkušeností
 
Back
Top