• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dodělání navigace

Děkuji ta info. I to rozlišení je v pohodě?
Mám ovládání BT z volantu, to jde taky napasovat na rádio?
 
ovládací prvky na volantu mi jdou normálně jak mají .. rozliš je to stejně relativně malý display takže i na filmy ok když čekám v autě .. za mě spokojenost .. ps. ale já jsem si tam to rádio nedával již jsem tak auto koupil s tím ..
 
Romek: děkuji za info, prosím ještě o poslední dotaz. Funguje původní display?
ano ...jedině co nefunguje nebo to neumím možná nastavit tak oznámení o překročení rychlosti .. to jediné mi nejde jinak mohu přepínat mezi spotřebou atd atd ..
 
Myslel jsem, jestli se tam ukazují stanice nebo info jaký vstup do rádia je (CD, Btt, FM,...).

To varování nastavíš tak, že podržíš tlačítko přepínání funkcí PC. Pak střídáním krátkého a dlouhého stisku nastavíš rychlost vždy po jednotlivých řádech (jednotky, desítky, stovky). Je to docela stupidní nastavování
 
Myslel jsem, jestli se tam ukazují stanice nebo info jaký vstup do rádia je (CD, Btt, FM,...).

To varování nastavíš tak, že podržíš tlačítko přepínání funkcí PC. Pak střídáním krátkého a dlouhého stisku nastavíš rychlost vždy po jednotlivých řádech (jednotky, desítky, stovky). Je to docela stupidní nastavování

No FM nahoře ukazuje ale název stanice nebo písničky ne .. ukazuje se jenom na rádiu fm stanice .. a CD jsem tam nikdy nestrčil tak to nemohu potvrdit ..a BT jakmile spáruju mobil s rádiem nahoře mi to furt tuším ukazuje FM radio volal jsem tak pouze jednou a ovládal jsem hovor skrz rádio zítra to zkusím a dám vědět ..
 
Poslední úprava:
Tak jsem to dneska pořádně zkusil jakmile mám zaapnuté rádio ukazujeto i frekvenci nahoře, video videii atd atd .. viz. foto jakmile kliknu na tlačitko mode na volantu ozve se pípnutí a nic přepínat mezi spotřebou, časek to jde .. jak spáruji tel. s rádiem neukazuje se nic jenom na display blouethoot ikonka .. viz foto snad jsem trošku pomohl ..
Foto ke stažení ZDE
 
Jj, čekám na odpověď shopu. Moc se jim nechce komunikovat, ale je čas dovolených..
 
Tak jsem konečně trochu postoupil. Koupil jsem toto: US $262.83 20%OFF | Android 9 32+4GB Car DVD player GPS navigation 2 DIN radio For Mazda 6 Atenza 2008-2012 Satnav multimedia tape radio https://s.click.aliexpress.com/e/5QQgq1o8 , parkovací kameru a monitor na opěrku. Dnes jsem zapojoval, vše šlo dobře, ale zasekl jsem se na mikrofonu. K rádiu je externí mikrofon, ale já bych rád použil stávající, který již v autě je. Tak prosím o radu, jaký kabel to je?
Jinak jsem navi zkusil a vypadá moc dobře. A hraje lépe než origo Bose rádio..
 
100 dolarů sem, 100 dolarů tam .... :D
Na tu druhou jsem taky koukal, před měsícem se mi nelíbila. Teď ....

Kde je umístěn mikrofon? U stropního světla nebo u repráčku nad displejem??
 
Mám dotaz obecně na všechny co mají neorigo dotykový rádio. Funguje vám i tlačítko SET nebo jen šipky na volantu ?
 
Back
Top