• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dodělání navigace

Nefunguje, melo by se dat nastavit v navigaci.

Ted jsem to dodelal a mam rozporuplne pocity. Mikrofon u repraku pod oknem neni, je tedy ve strope. Jeho kabel jsem nenasel, tak jsem pouzil mikrofon, co byl u navigace a umistil ho k repraku pod okno. Jak bude fungovat musim vyzkouset.
Ale navigace je takova divna, stale lehce sumi a to me stve. Nemel jsem cas vrtat se v nastaveni, tak uvidim po testovani. Prijem radia se mi zda horsi.
Bud se mi podari ji vyladit nebo bujde zpatky origo radio :)
 
Pro zajimavost. Dnes, cestou do prace probehl prvni vetsi test. Tlacitka na volantu funguji, krome tlacitka hlasoveho ovladani. Tlacitko MODE/SET ma ma zajimavou funkci, po jeho stisknuti radio zapipa a prestanou fungovat tlacitka na hlasitost a prepinani stanic. Uz jen pipaji. Takze funkci maji, jen je nejak nastavit.
Na hornim displeji se prestalo zobrazovat prupojeni telefonu pres BT.
To sumeni se hodne zlepsilo vypnutim funkce loud.
Prijem radia je hodne podobny origo radiu.
Displej je perfektni, rozliseni paradni.
Nepodarilo se mi zatim rozchodit monitory v operkach.
Mikrofon budu resit hned, jak mi prijde stresni svetlo, vcera mi pri jeho pokusu o demontovani praskl plast. Je takovej zkrehlej...
 
RAM 1GB pro plynulej chod byla použitelná naposledy u Androidu 2.3.6. Tady by to bylo hodně zasekaný, chce to od Androidu 8 alespoň 4GB. Při zavřených obou očích by šlo použít možná i 3GB. Mimochodem celodotykovej displej bude třeba na ovládání rádia za jízdy dost na prd ;) Navíc tato verze nepodporuje bose v autě (pokud ho máš) a ani displej nad rádiem ;)

Pokud chceš funkční celodotyk, je tu Sinosmart:
https://www.aliexpress.com/item/32962931344.html

Pokud chceš ověřený a nejlépe fungující, je tu Eonon 9192B2:
Eonon 9198B2 Android 8.0 4GB RAM

Jako další alternativa tu je neověřený rádio od Belsee:
Belsee BM12
 
Poslední úprava:
Ale má, zapojí se černá krabička do cinch vystupu a přepojí hlavní konektor viz obrázky
Screenshot_20191230-071944.png
 
Zdravím, EONON jsem montoval v listopadu, bral jsem ale verzi GA9298B, s 2GB RAM, protože u ní výrobce píše že podporuje BOSE, u te 4GB to neuvádí. Je to asi jen o té černé krabičce přes kterou se to zapojí, měl jsem ale obavy že když BOSE není v popisu tak by to došlo bez té krabičky.
no_hits : nepovedlo se mi zatím rozchodit dvě věci.
Čtení z USB, kdy mi všechny 3 vstupy nabíjejí mobil, ale data nepřenáší, rádio nevidí ani telefon ani FLASH.
Za druhé pak nastavení hodin na původním displeji. Je tam nato aplikace car setting ale ta nedělá nic... Jsou na to nějaké finty ?
 
Čudlíku u displeje má jen Facelift, předfacelift to má na radiu.
Obecně android zařízení se v zakladu z USB jen nabíjí ale přepnout by to mělo jít v liště a nebo 100% v nastavení pro vývojáře ;)
 
Back
Top