• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Folie na okna

Zamálo,ale stejně nevím proč mi to nechtěli udělat ten předek:/ je to divný:( a mailovou komunikaci s nimi už nemám:(

Hlavně to chce asi pak ohlídat aby ti to dělala tedy skutečně atestovaná firma a dala ti k tomu předepsaná osvědčení která splňují všechny ty náležitosti, jako RZ vozidla a popisky jednotlivých zatmavení na sklech a samozřejmě označení těch skel...:)
 
to sem mel i minule,takze vim co a jak,bez toho bych to nechtel.To bych si ty folie mohl sam dat :) a navic me s tim autem dost staveli a skoro vzdy chteli osvedceni o atestu...jen na STK nechteli nic:) to ale asi bude tim ze tam mam znameho:)teda mel...
 
Dobré info Kubo ;) Každopádně jak jsem psal, tak za ty roky co brázdí GH silnice, tak žádný problém. Když to člověk bude mít fakt lehce vepředu, žádnej extrém a má k tomu atest, tak absolutní pohoda:)
Ohledně zatmavení světel. Můžu ti zjistit jaký folie tam má borec, co jsem mu do světel řešil LEDky, jak jsem psal ve vláknu s LEDkama. Plus ti pošlu fotky jak to vypadá. Rozhodně to vypadá dobře, ale každopádně je potřeba tam hodit silné žárovky aby to přesvítily ;)
 
Oki to vyřešíme budu to řešit v létě až budu mít po školení v pardubicích...
 
Tak nakonec jsem dnes dal do zadu 20tku a predek nechal bez-sice sam "lepic" ma vepredu 50tku a prej bez problemu.. Zatim to vypada dobre :D
 
Ja to bohužel nestihl...ten co to má lepit nemá čas.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
 
Já jen upozorňuju, že ta propustnost na předních oknech se počítá včetně tónovaného skla z výroby, takže v praxi to vypadalo tak, že v Trieste mi v roce 2009 na 6 GH GTA (zadek komplet tmavý) nalepili homologované fólie, vylepili ATEST atp. (a to měli vysloveně v objednávce - předek nalepit takový odstín fólie, abychom byli celkově v limitu), ale na STK to za 4 roky neprošlo. :) Ale dovedu si představit, že na nějaké sociální verzi s abslolutně netónovanými skly se mohou přední okna bez obav polepit do daného limitu.
 
Já jen upozorňuju, že ta propustnost na předních oknech se počítá včetně tónovaného skla z výroby, takže v praxi to vypadalo tak, že v Trieste mi v roce 2009 na 6 GH GTA (zadek komplet tmavý) nalepili homologované fólie, vylepili ATEST atp. (a to měli vysloveně v objednávce - předek nalepit takový odstín fólie, abychom byli celkově v limitu), ale na STK to za 4 roky neprošlo. :) Ale dovedu si představit, že na nějaké sociální verzi s abslolutně netónovanými skly se mohou přední okna bez obav polepit do daného limitu.
Je to tak na 99% aut vepredu nemuze byt nic prave kvuli tonovani z vyroby..
Sam mi ale rekl ze technicka problem-ale kdyz tam jde mechanik,tak to vetsinou neresi. Policie to resi az je to moc. Jen otazka co by bylo v pripade treba nehody.
 
Kluci z dopravky to kdysi měřili u služebních Oktávek II a ty mají z výroby zatmavení na max. povolenou hranici...měřeno na předních bočních...
 
Ta modrá na te M6 je super... Mno tak uvidíme zadek udělám co po půjde až bude teplo a předek jen lehce abych z toho hlavně viděl:) ale díky za info:)
 
Petapr a řekli ti kolik máš na předku tonovani?:) že bych se od toho odrazil;)
 
ja jsem mel také na predku tmave folie a na stk jsem je musel sloupnout,byl jsem v Brne v krpoli.Rekli mi ze uz z vyroby jsou na tonovane na max většinou kolem tech 70%.Nebyl jsem rad ze jsem to musel dat pryc ale kvůli bezpecnosti to chápu ted.když jedes do křižovatky nerozlisene a dojedete tam někdo s tmavými skly tak není videt co ten ridic dela.uz se mne to párkrát stalo a zmenil jsem na to názor.
 
Dobře už to nemohu vydržet, neví někdo o někom spolehlivém v okolí hradce králové nebo pardubic kdo tónuje okna? samozřejmě jsem našel na netu tak jsem rozeslal poptávky, ale na doporučení budu radši;)
 
Back
Top