• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Galerie klanových podložek RZ

Pekný kúsok, ticho závidím ! Dodačka 5-6 mes. na Revolution Top je ešte úplne v pohode. Teraz na nové objednávky sú buď veľmi dlhé dodacie termíny, alebo na výbavy s audiosystémom Bose (príplatok 15tis. Kč mimo Takumi Plus) v podstate nekonkrétne termíny dodania. Viem lebo mám zajednaný jeden kúsok vo výbave Homura Plus aj s Bose...
 
Pekný kúsok, ticho závidím ! Dodačka 5-6 mes. na Revolution Top je ešte úplne v pohode. Teraz na nové objednávky sú buď veľmi dlhé dodacie termíny, alebo na výbavy s audiosystémom Bose (príplatok 15tis. Kč mimo Takumi Plus) v podstate nekonkrétne termíny dodania. Viem lebo mám zajednaný jeden kúsok vo výbave Homura Plus aj s Bose...
Homura je naprosto super!Potom se nezapomeň pochválit.?
 
Pačí sa mi ten biely nápis navrchu pod brzdovým svetlom. Je to normálne iba prilepené ? V noci pri zastavení v križovatke to bude pekne podsvietené, určite to šoféri za tebou neprehliadnu, za mňa dobrá voľba a zároveň reklama pre fórum !
 
... ať to frčí, jen nepatří STK nálepka dozadu? ?‍♂️
Patří, ale já jsem byl s tím na východě a jezdil na místních SPZkách a tam jsou problémy s rozměry apod. Takže to dopadlo že ty co jsou přední dostaly díry na šroubky ale mazda klan podtácky mají jiné rozteče. Prvotně jsem to tak usadil, ale po chvilce koukání na ty díry v EU SPZkách M8 jsem to přehodil mezi sebou. Je to jedno. V USA se jezdí jen se zadní SPZ a klidová situace :) Tak asi tolik k tomu komentu. Sám jsem se nad tím zamyslel, ale jestli pojedu na STK až tam budu spadat asi není problém si dát ty nálepky na tu "zprasenou" značku. Zatím ale výhledově koukám po upgradě na CX-60 takže to možná ani nebude můj problém nakonec :)
 
Taky se musím pochválit.
Ještě včera na její 3 BK a bude rodinka kompletní ??
IMG_20220706_171919.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak zatím jen vepředu.. Na zadku přišla zrada v podobě nějakého plastového nýtku místo šroubků, takže to musím ještě doladit ?? možno potkat v Havířově, Ostravě, občas Frýdek-Místek, Zlínský kraj..
Zatím máme společně nalítáno 6500km a neskutečně mě baví ?
IMG_20221002_172113.jpg IMG_20221002_190058.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top