• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Galerie klanových podložek RZ

Už je nás na cestách přes tisíc označených ;)
Posílalo/předávalo se už například klasicky nejenom CZ, SK, Rakousko, Německo, ale také Lucembursko, Belgie, Nizozemí, Španělsko, takže rámečky brázdí po celé Evropě :)
 
Není k dispozici nějaká přesnásamolepka jako je tady ten potisk na klaňáckých podložkách? Já mám podložky nerezové a za plasty je měnit nechci, ale taková samolepka by na tom nerezu být mohla :)
 
Buď si nechat vyrobit nebo kontaktovat členy, kteří už vyrobili ;)
 
Není k dispozici nějaká přesnásamolepka jako je tady ten potisk na klaňáckých podložkách? Já mám podložky nerezové a za plasty je měnit nechci, ale taková samolepka by na tom nerezu být mohla :)
Není problém.Mám nějaké doma.Pokud jsi někde z okolí Uherského Hradiště,tak můžu předat osobně.Jinak asi pošta.?
 
Zdravíčko...tak se hlásím jako nový, hrdý majitel M6 a také člen MazdaKlanu z Olomouce. Teď už jen překecat CX-5 ať je náš o dalšího víc ❤️?
IMG_20210831_063706.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top