• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Galerie klanových podložek RZ

Není problém.Mám nějaké doma.Pokud jsi někde z okolí Uherského Hradiště,tak můžu předat osobně.Jinak asi pošta.?
Ahoj mohl bych tě poprosit jestli ještě máš samolepky mazdaklanu na značku o poslání? Měl jsem podložky na minulé, ale teď jsme koupili novou a originály rámečků co tam jsou nechci předělávat, tak bych uvítal kdyby šli přelepit. Pokuid ještě máš jsem od Přerova, tak asi spíš poslat. Dík
 
Ahoj mohl bych tě poprosit jestli ještě máš samolepky mazdaklanu na značku o poslání? Měl jsem podložky na minulé, ale teď jsme koupili novou a originály rámečků co tam jsou nechci předělávat, tak bych uvítal kdyby šli přelepit. Pokuid ještě máš jsem od Přerova, tak asi spíš poslat. Dík
Není problém, ještě tam něco mám.Když tak sz.?
 
Dostal jsem je tu temer darem od spriznene duse @HHBota vcetne navodu a doporuceni na instalaci....cimz mu jeste jednou oficielne dekuji :) kdyby uz nemel..poslal mi i na spz ale ty jsem nakonec nepouzil takze asi 4 modro bílé mam.
 
MazdaTabulka.jpg

Tak jsem také odstranil reklamu autobazaru. Už jsem jim dělal dva roky pojizdnou reklamní plochu. Stejně mám celé auto polepené dalšími reklamami, ale tyhle jsou naštěstí decentní. Ani jsem celou plastovou tabulku nepotřeboval, stačilo jen vyměnit ten pásek.
 
Back
Top