• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Grilovačka - 1.-2.8.2015 Horní Maxov

zúčastníte se grilovačky v Maxově 1.-2.8. ?

  • ANO

    Hlasy: 10 66,7%
  • NE

    Hlasy: 5 33,3%

  • Celkem voličů
    15
Este, ze me zensky nezajimaj, jinak bych se musel ptat komu jsou rezervovany zeny...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja pojedu z prahy takze se scuknu s vami nebo mi staci GPS souradnice kdybych nestihal

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk
 
Napište v kolik z Prahy budete odjíždět a já si vás na tý R10ce odchytnu :D Kolonu Mazd snad poznám ;)
Vyjedu o 2h dřív než vy a měl bych do vás z boku narazit :D
 
Huraaa, spim v posteli :D ... s @edemsx srazime nekde a pak se asi postelujem rovnou uz praglu. Popripade na R10... doufam, ze to bude spesnej konvoj :))
 
kdo budete nakupovat nějaké dobré maso? Pojedu v sobotu odpoledne z Orlických hor = nemám šanci něco koupit a mít flaxu od pátku v autě není dobrý nápad, tak že bych se přifařil k nákupu .... ?
 
Lady nepojede sama.. Bere s sebou @Padi .. A vypadá to, že spíme v autě. Já mám stan něco jako je vila 8+2 a Padi má stan v Japonsku :D nebo když by někdo chtěl, snad bych vilu vzít mohla a někoho bych ještě ubytovala. :D
Jinak jak píše Annax, dorazíme až na místo, popřípadě můžeme něco koupit po cestě. :)
 
@Natural a @Nahasapimapetilon: krom jiných mám vyzkoušené řeznictví na Malvazinkách (Nad Smíchovem), kam stačí zavolat a nahlásit počet mas a jak je naložit. Zpravidla beru skvělou krkovici a nechávám naložit půl mas na sladko a půl na ostro (ostro není nikdy nijak zabijácký). Takže není problém tam cinknout a zařídit to. Chtělo by to udělat dneska, aby se masíčko řádně vymacerovalo :)
 
Kdo na mě chce telefon nebo potřebuje přesnou adresu, protože se nepřipojí do kolony, pište mi do zpráv
 
Back
Top