1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Dismiss Notice

Jak jste se dozvěděli o MazdaKlan.cz?

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil Doofer, 30. 5. 2015.

1. shr3k

shr3k správce Člen týmu

Zprávy:
    1 288
    Počet lajků:
    777
    Trofejní body:
    113
    Aktuální spotřeba:
    Spritmonitor.de
    ... by mě zajímalo, kolik lidí přijde, až uvidí trs banánů. ;)

pjetro a Vitus se to líbí.
  2. efface

efface výkonný člen KLANu

Zprávy:
    111
    Počet lajků:
    87
    Trofejní body:
    28
    Já jsem koupil mazdu a pak jsem teprve procházel web a hledal fórum, kde bych mohl zjistit nějaké informace, které jsem ještě nevěděl.

3. nimbo

nimbo člen KLANu

Zprávy:
    65
    Počet lajků:
    20
    Trofejní body:
    8
    Z netu. Prehľadával som web, kvôli nákupu auta.

4. jirkano

jirkano nový člen

Zprávy:
    8
    Počet lajků:
    2
    Trofejní body:
    3
    Zdravím,Já jsem se na MazdaKlan dostal po shlédnutí nové mazdy cx-3 zakoupené sousedem a stal jsem se fandou této značky.Ted hltám forum a snad budu i já majitelem tohoto krásneho autíčka.

Doofer a TomT se to líbí.
  5. romin

romin rodinný člen KLANu

Zprávy:
    428
    Počet lajků:
    255
    Trofejní body:
    63
    Ještě jsem to sem nenapsal,já jsem se dozvěděl o MazdaKlanu díky mému synovi,když jsem sháněl kola na zimu.
    Nejdříve jsem narazil na M.K,ale nevim proč tam se mi to nelíbilo,potom jsem objevil MazdaKlan,a teď už vím proč se mi M.K nelíbil.:):)

Poslední úprava: 14. 6. 2017
  6. Petulka Soli

Petulka Soli nový člen

Zprávy:
    1
    Počet lajků:
    11
    Trofejní body:
    3
    Cjus dnes jsem šla v polici nad Metují na nákup a přijdu zpátky k autu a za stěračem vizitka. Mazdaklan tak jsem si říkala která dobrá duše mi to tam dala

Přiložené soubory:

Natural, vladas75, MildaMPS a 8 jiným se to líbí.
  7. MCX3

MCX3 výkonný člen KLANu

Zprávy:
    175
    Počet lajků:
    109
    Trofejní body:
    43
    Já, byl jsem v Adršpachu.

Poslední úprava: 14. 6. 2017
    shr3k, Natural, TomT a 2 jiným se to líbí.
  8. Frodo

Frodo nový člen

Zprávy:
    15
    Počet lajků:
    10
    Trofejní body:
    3
    No já byl v salůnu okukovat výprodejovou CX-5 společně s kamarádem mazďákem. Následně jsme spolu sedli na pokec nad ceníkama a katalogama nad škopkem s bílou pěnou. A tam poprvé zaznělo tajemné slovo MazdaKlan...
    Když jsem následně hledal informace na webu, narazil jsem na něj společně s MC, který mne už jen svým zjevem odradil. No a tak mě tady máte :)

Doofer, vladas75, TomT a 2 jiným se to líbí.
  9. jahlk

jahlk nový člen

Zprávy:
    5
    Počet lajků:
    6
    Trofejní body:
    3
    U mě to bylo stejný, sháněl jsem co nejvíc informací a zkušeností, stejně to "vyhrála" CX-3 a předchozí Ford Focus 1,6 šel z domu.

Doofer se to líbí.
  10. Pollarka

Pollarka nový člen

Zprávy:
    10
    Počet lajků:
    6
    Trofejní body:
    3
    Aktuální spotřeba:
    Spritmonitor.de
    Potřebovala jsem cosi zjistit, tak jsem zapla noťas a vygooglila tohle. Většina mých "starostí" se tu už řešila. Tak dík, že si taky občas nevíte rady :D

Milda6 a Vitus se to líbí.

Sdílet tuto stránku