• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jak jste se dozvěděli o MazdaKlan.cz?

Já jsem koupil mazdu a pak jsem teprve procházel web a hledal fórum, kde bych mohl zjistit nějaké informace, které jsem ještě nevěděl.
 
Zdravím,Já jsem se na MazdaKlan dostal po shlédnutí nové mazdy cx-3 zakoupené sousedem a stal jsem se fandou této značky.Ted hltám forum a snad budu i já majitelem tohoto krásneho autíčka.
 
Ještě jsem to sem nenapsal,já jsem se dozvěděl o MazdaKlanu díky mému synovi,když jsem sháněl kola na zimu.
Nejdříve jsem narazil na M.K,ale nevim proč tam se mi to nelíbilo,potom jsem objevil MazdaKlan,a teď už vím proč se mi M.K nelíbil.:):)
 
Poslední úprava:
No já byl v salůnu okukovat výprodejovou CX-5 společně s kamarádem mazďákem. Následně jsme spolu sedli na pokec nad ceníkama a katalogama nad škopkem s bílou pěnou. A tam poprvé zaznělo tajemné slovo MazdaKlan...
Když jsem následně hledal informace na webu, narazil jsem na něj společně s MC, který mne už jen svým zjevem odradil. No a tak mě tady máte :)
 
O MK jsem se dozvěděl z netu,když jsem sondoval názory uživatelů na CX3.No a už jsem tu zůstal.
U mě to bylo stejný, sháněl jsem co nejvíc informací a zkušeností, stejně to "vyhrála" CX-3 a předchozí Ford Focus 1,6 šel z domu.
 
Potřebovala jsem cosi zjistit, tak jsem zapla noťas a vygooglila tohle. Většina mých "starostí" se tu už řešila. Tak dík, že si taky občas nevíte rady :D
 
Budu pořizovat nové auto a Mazda 6 je kandidát. Hledal jsem přes google "Mazda 6 forum".
 
Vlastně asi podložka pod značkou. A proč Mazda ? Protože první fakt auto byla 626 compresor - bozi, pak chvilku 323, pak nejlepší terénní auto na světě, potom M6 a teď zase čekám na M6.
 
Našel jsem si Klan na netu loni když jsem si řekl, že po čtyřech letech bez Mazdy v koncernovém povozu bych s tím měl něco udělat a pořídit si čtvrtou mazdu, tak jsem začal sledovat zdejší fórum o šestkách a pomalu vybírat. Auto jsem sehnal až 11 měsíců po registraci zde a opět se těším na každý metr za volantem :)
 
Back
Top