• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jak jste se dozvěděli o MazdaKlan.cz?

Zdravím všechny, o MK jsem již věděla dávno...měla jsem totiž tu čest žít s miláčkem...kterého jsem vyměnila za nového manžela, mám další dítko a novou Mazdu ?
 
Několik let jsem používal www.mazdasport.cz - Mazda MX 5 Forum, které ale poslední dobou silně upadlo :broken_heart:, což za první měsíc používání MK rozhodně nemohu řící, právě naopak, díky všem členům a správci komunity ? ?
 
Na MK mě navedl švagr, když jsem před koupí Mazdy hledal informace...a je toho tady tolik, že mě z toho do dnes jde hlava kolem.??
 
Uplně náhodou.V sobotu si pro ni jedu,tak jsem zvědav a zde pročítám zajímavosti a vše co mě s CX7 čeká.Snad to byla dobrá volba.
 
MK jsem našel sám, po zkušenostech z jiných klubů a fór vím, že nejlepš info o autech se nachází právě na těchto fórech ?
 
Hledala jsem odpovědi, které nebyly v návodu a ejhle, vyskočil mi Mazda Klan, děkuji pane Google. Dobrý počin, uklidnilo mě, že v tom nejsem sama. Celý život nafta - 100 km denně do práce a Ford. Teď do důchodu benzín CX-30 AT... Mazdička se mi moooooc líbila, mám 1 týden, z prvotního zmatku a velkého respektu už si začínám užívat.
 
Back
Top