• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo si hraje, nezlobí

Když už sem nakous to téma Assetto corsa, tak jsem si pořídil program RaceTrackBuilder a zkusil jsem si v něm vytvořit fiktivní okruh.
RTB umí sosnout data profilu terénu z Google maps a tak jsem ten fiktivní okruh umístil do terénu na jednom poli poblíž průmyslový zóny tady za městem.

Pracovně jsem ho podle toho místa pojmenoval VerneRing.
Parametry: délka 2735m převýšení cca35m
vernering.PNG

Pár fotek z prozatimní testovací alfa verze tratě (zatim se s programem učim, takže je hodně co zlepšovat):
003.PNG 006.PNG 011.PNG
013.PNG 014.PNG 020.PNG

a onboard + chasecam videa z jízdy (řízeno na klávesnici, takže taky hodně vzdálený ideálu):
 
Jako ja D3 hrál taky a dohrál za všechny classy. Ale oproti D2 je to fakt moc zjednodušené a to co bylo super v D2, tak prostě vynechali a to je dle mě škoda. Jako mohl bych se rozepsat, co je na D3 na prd (dle mého), ale to je stejně jedno :).
Kdyby udělali remake D2 v lepší grafice a zachovali tam herní styl a případně přidali něco nového, tak věřím, že se toho prodá víc než D3.
Pokud hledáš Diablo 2 v lepší grafice zkus Path of Exile.. Je tomu zdaleka nejblíže a co se zjednodušení týká je to pravý opak D3. Buď Te to pohltí nebo ne ale chce to dát tomu čas. (je to F2P)
 
No momentalne parim na pc Dirt 4, předtím dohran FarCry 5. Na ps4 rozehran nejaky starsi Uncharted:the lost legacy. Cekam az bude v bazaru od Rockstaru
protože na pc se to asi nepodiva...
 
Ja to dokonce pred Vanocema v bazaru na Xzone i videl. Asi musis byt rychlejsi :D. A nebo cekas, az to klesne pod 500?
 
Nepatřím k těm co to musí mít hned. Kupuju originály jak na PC (via steam) tak na ps4 (via bazar) :D Klidně počkám i rok než cena klesne :)
 
Další věc na kterou se tesim...Ted hraju jednicku remastered na ps4 a je to pecka
 
Hraju hodně dlouho a proto mám rád cokoliv "jiného". Pokud neznáte a rádi si lámete hlavu, rozhodně zkuste toto:

The Talos Principle
Jeden hlavolam za druhým, vždy jednotlivé skupiny mají svou logiku. Lze řešit postupně či přeskakovat. Neustále se zvyšující obtížnost jako různorodost mi nedala spát několik večerů a o to větší byl pocit vítězství. Nicméně obtížnost nikdy nevedla k zákysům.

The Witness
Podobná hra, jen méně obtížná bez tolika nápadů. Jednoduchost umožňuje snazší prostup a možná i o to méně bolehlavů :)
 
@eko1980
Jsem na to zvědavej, snad to bude stejně dobré ne-li lepší jak první díl.
Trošku mě překvapilo, že se tu nikdo nezmínil například o God of War u kterého se dá říct, že to je jedna z nej. her na PS4.
 
Back
Top