• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo si hraje, nezlobí

Trochu nostalgie. Já poslední dobou, když je čas, tak si pustím Diablo 2 LoD. A je to prostě super. Škoda, že ti blbouni z Blizzu se nedrželi toho co bylo super a vymazlené a D3 tak nějak (dle mého názoru) solidně dos**li.
No, Diablo 3 hraju od vydani a neni to tak strasny jak rikas. Vim o mnohem horsich pripadech co se her tyce. Blizzard je jedna z mala vyvojarskych spolecnosti ze kdyz udelaji hru, tak ta hra je kvalitni a ma uspech.

Jinak co se tyce Paladins vs. Overwatch, tak prave Paladins je dle meho soudu dost nepovedena kopie.
Ono, co cekat od F2P her.
 
No, Diablo 3 hraju od vydani a neni to tak strasny jak rikas. Vim o mnohem horsich pripadech co se her tyce. Blizzard je jedna z mala vyvojarskych spolecnosti ze kdyz udelaji hru, tak ta hra je kvalitni a ma uspech.

Jinak co se tyce Paladins vs. Overwatch, tak prave Paladins je dle meho soudu dost nepovedena kopie.
Ono, co cekat od F2P her.

Jako ja D3 hrál taky a dohrál za všechny classy. Ale oproti D2 je to fakt moc zjednodušené a to co bylo super v D2, tak prostě vynechali a to je dle mě škoda. Jako mohl bych se rozepsat, co je na D3 na prd (dle mého), ale to je stejně jedno :).
Kdyby udělali remake D2 v lepší grafice a zachovali tam herní styl a případně přidali něco nového, tak věřím, že se toho prodá víc než D3.
 
D3 je ma dlouholeta srdcovka, momentalne v S10 uz mam cca 300 paragon ;)

Odesláno z mého SM-N9100 pomocí Tapatalk
 
Tak už je Project Cars 2 venku. Snad se to povedlo (dle zatím uveřejněných recenzí snad i jo) a konečně si můžu napsat do CV další hotový projekt.
Tady nějaký oficiál trailer:

 
Poslední úprava:
Tak už je Project Cars 2 venku. Snad se to povedlo (dle zatím uveřejněných recenzí snad i jo) a konečně si můžu napsat do CV další hotový projekt.
Tady nějaký oficiál trailer:


;) graficky byla docela pěkná i 1, ale herně stálá za velký ho*no. :D
Tak jsem zvědav na 2.
Jinak gratz. :)
 
:D
Njn, ale to musíš hrát na volantu. Bez toho je to takové o ničem. A hlavně to nehrát na klávesnici, bo to je úplně na prd.
 
:D
Njn, ale to musíš hrát na volantu. Bez toho je to takové o ničem. A hlavně to nehrát na klávesnici, bo to je úplně na prd.

Forza Horizon jde hrát na klávesnici a je to luxusní závodní hra, Assetto Corsa jde taky v poho na klávesnici, ale Project Cars ne? No to mi řekni. :D
Každopádně jasně, volant je samozřejmě o něčem jiném, ale osobně nemám v plánu kupovat volant kvůli Project Cars. :D
 
Boha, já neměl na mysli to, že to na klávesnici nejde, ale to, že to prostě na klávesnici nebude nikdy dobré jak když máš volant a nebo aspoň gamepad. Prostě hrát sim hry na klávesnici (ať už je to hra jaká chce), tak je to prostě blbost. ;)
 
Boha, já neměl na mysli to, že to na klávesnici nejde, ale to, že to prostě na klávesnici nebude nikdy dobré jak když máš volant a nebo aspoň gamepad.

Já vím jak si to myslel. :D

Co volant, to by chtelo kompletni hydraulicky simulator a jeste VR k tomu :D.
Ty trenažéry v hernách jsou celkem good, ale povětšinou pokud si dobře pamatuju je na nich Assetto Corsa, taková Forza Horizon by mohla být zajímavější.


Jeste, ze neexistuje zadnej simulator na Pacmana, dal jsem s hrama nikdy nedosel....
Co teprve VR? :)
 
Back
Top