• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuků

tak jsem se konečně rozhodl provést výměnu koncovky, ale teď se domnívám, že by to chtělo i na druhé straně.
 

Přílohy

  • WP_20151211_19_00_46_Pro.jpg
    WP_20151211_19_00_46_Pro.jpg
    417,7 KB · Zobrazení: 167
  • WP_20151211_15_01_10_Pro.jpg
    WP_20151211_15_01_10_Pro.jpg
    542,8 KB · Zobrazení: 175
význam, spíše esteticky, ale zatím se mi nepodařilo sehnat trubku a tlumič na levou stranu. Tolik gh se v poslední době tahá z GB, ale málo s duplexem, jednou měli kluci v PV, ale to jsem propásl.
 
Nejsou to ty stejny, jako ma na prvni strance MPS ?


Odesláno z jablečného zázraku
 
To nevím, ale viděl jsem je na RUS stránkách, kde plno majitelů 6 mělo tyto koncovky a vypadají naprosto super. Jen mě zajímá, či má někdo změřený ten průměr, at neobjednám špatně :(
 
určitě. 50, na autě je to venkovní průměr a koncovky maji vnitřní. Spíše změř délku, jestli to chceš řezat ať to nemáš krátké. Já měl myslím dlouhou koncovku 12cm a musel jsem tu original odsekat , ty bodové svary, jinak by to bylo krátké
 
Back
Top