• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Květnový sraz - Moravia Unit - 30. května 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    9
Co to Ecce Homo? necháváte to s Davem na příště? :D

S Robinem jsme si říkali,že to uděláme separátně,protože to vypadá že podle ohlasů že to bude akce spíše pro menší skupinu členů. Ale uvidíme :D
Každopádně se nyní budeme spíše držet zaběhnuté lajny :)
 
Natural: Možná bych to nekomplikovat a zůstal u tohoto místa.. je to tam super a určitě to bude zase něco jiného :cool: Ale pokud má někdo jiný návrh,sem s ním :D
 
Petapr: Přesně jak píše Dejv. Ohlas to moc velký nesklidilo, takže uděláme takovou menší událost a pojedem se projet separátně kdo bude chtít. A srazy budem dělat nadále na místech které jsou standartní. :) Nicméně já už se na projížďku po trasách Ecce Homo těším jako malej kluk. Bude to super odpoledne :)
Davep: Jojo, taky bych to nechal na ty Drahany. To byla jen taková vsuvka, kdyby někdo přišel s něčím co se nedá odmítnout :D
Lady: Ty Jedovnice jsou na pořadu. Sezona je dlouhá, takže se tam určitě ukážeme. Stejně jako u Michala na plácku u Slavkova ;)
 
Petapr: Přesně jak píše Dejv. Ohlas to moc velký nesklidilo, takže uděláme takovou menší událost a pojedem se projet separátně kdo bude chtít. A srazy budem dělat nadále na místech které jsou standartní. :) Nicméně já už se na projížďku po trasách Ecce Homo těším jako malej kluk. Bude to super odpoledne :)
Já s tím Ecce počítám, takže si mě pište :D
Jinak bych měl asi do toho 30.tého koupit ty podložky pod SPZ a hodit tam mazdaklan.cz co? ať nedostanu přes prsty :D
 
Píšu nějaké info ke srazu. Začátek srazu bude v 16:00 u větrné elektrárny Drahany. To platí pro ty, kteří chtějí jet na místo sólo. Jinak na místo pojedou 2 kolony, jako obvykle. Jedna z Vyškova a druhá z Prostějova.

Kolona z Vyškova pojede v 15:00. Sejdeme se na našem klasickém místě, tzn. benzínová stanice Agip: https://www.google.cz/maps/place/Ag...2!3m1!1s0x4712fafb5a355ca3:0x84005c011e26d6c4

Samozřejmě se můžete domlouvat a jet společně už od Brna.

Kolona z Prostějova určitě taky vymyslí nějaké setkávácí místo, jako vždy :)

Po nafocení pěkných fotek od našeho fotografa, je v plánu projížďka a občerstvení. ;) Dovolím si přidat Dejvovy nápady na projížďku:
Buď Plumlov: http://www.mapy.cz/letecka?vlastni-...PX&ud=ulice Běliska, Plumlov, okres Prostějov

nebo Suchý: http://www.mapy.cz/letecka?vlastni-...s Prostějov&ud=49°28'54.136"N, 16°45'25.215"E

Tak se na to koukněte aby jsme jeli na to hezčí a preferovanější místo :)

Zatím máme na FB zúčastní se: ANO 7x a Možná 3x
Tady zatím ANO 1x a Možná 1x. To teda by chtělo zahlasovat, nechci nic říkat? :D

Tak co, bude nás zase hodně? Moc se na Vás všechny zase těším, jak se uvidíme, poklábosíme, pofotíme, pořešíme, pojezdíme. Bude srandy kopec opět ;)
Mazdar
 
Tentokrát se určitě svezu v kolině-z Prostějova :D
Jinak já jsem pro ten Plumlov-jezdíval jsem kolem, ale zámek jsem ještě pořádně neviděl....
 
pokud bude počasí rad se zucasnim.videl bych to na Suchy.je tam krasny rybnik
 
Petapr: Tentokrát už tě to nemine :D A jak jsem se díval na nové dění ve skupině na FB, tak bys nemusel jet konečně z tvého směru sám :)

Tyger: Super, rádi tě poznáme ;)
 
Natural: Taky jsem viděl, mám to v plánu řešit až příští týden, těsně před akcí :D
 
Back
Top