• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Květnový sraz - Moravia Unit - 30. května 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    9
Tak tak, dneska jsem si byl nechat zapsat kola to VTP a můžu bezpečně brázdit silnice :) .. Pak jsem si řikal, že je tak krásně, že bych vyrazil někde na motorce... a chvili na to, během asi 5 minut začalo pršet :D .. takže doufám, že se to vypršelo :D a zítra budě krásně :) už se těším na výlet a až uvidím vaše mazlíky na živo :)
 
Kucííí a holkííííí, nepojede někdo přes/kolem Olomouce na sraz, resp na zcuka do Prostějova? Budu vyjíždět od Globusu někudy mimo dálnici. Kdyby byl zájem, tak dejte vědět. 776 062 052
Jinak zase beru foťák, tak budou hezkýýý fotky a díky adminovi, že mou fotku dal do profilu na FB ;)
 
Zítra budu asi za špindíru-teď jsem ještě v práci a zítra to na 99%nestíhám :( Leda v PV někam na kartáče do myčky.....
Obětuje se někdo a nenechá mě v tom samotného?? :D
 
Petapr: :D no mužeš hadat kdo te bude v tomhle supportovat :D .. u mě by to ani z tej dalky nemělo moc smysl :D .. a krom toho trošku jsem to přečistil, ale dneska u nas pršelo a zase ten pitomej pyl udělal mapy ... škoda slov :-/
 
Je mi líto, ale nebudu moct přijet :(, dneska jsem byla na kontrole a budu dál marodit a vycházky nemám tak dlouhé abych mohla přijet :( jsem se těšila na první sraz s majdou , příště už to snad vyjde :)
 
Lucki22: simulante bande :D koukej se uzdravit :) bo budeme muset zavést rychlo léčbu :D ...
 
Lucki22: počkej... to uděláme jak v Comebacku... dostaneš medicínku v banánu :D ... dva dny budeš offline, a pak ti bude báječně :D ...safra to jsem neměl psát, teď už si ho od nás nevemeš :D... Podívej vyzní to jako kliše, ale fakt zdraví je na prvním místě ;) hlavně abys byla v pořádku, srazů s touhle prima partou bude určitě ještě spousta :) , ale je to škoda. Nenaděláš nic.
 
to by bylo pěkný ale medicínek mám za tu dobu dost a už žádné nechci vidět na delší dobu :D hlavně ne už dvoje velký antibiotika ;) šak v poho ... sranda musí být za každých okolností ;):D
 
Zítra budu asi za špindíru-teď jsem ještě v práci a zítra to na 99%nestíhám :( Leda v PV někam na kartáče do myčky.....
Obětuje se někdo a nenechá mě v tom samotného?? :D

Možná i já ... budu po noční a tak těžko říct, jestli se mi bude chtít ucpávat vapka :D
 
mrvevl: To by byla ale škoda, kdyby oba modrásci byli spinaví :( aspoň jeden by jsme to měli stihnout...
Lady: no já to mám do nejbližší myčky 18km a u baráku se mi moc nechce-navíc dopoledne nebude čas-to ty taky asi budeš dospávat co?

Ale jinak jsem rád že v tom nebudu sám, děkuji :D
 
mno.. dneska mi to jednou umyl dopoledne déšt a ted večer po druhe dost slušnej přívalovej déšt :D ... toliko k leštěni včerejšku :D ... a jak bude zitra fakt netuším :D jj dobře se na to vyspěte :)
 
Petapr: No, tak nějak .. akorát já mám vapku pod barákem skoro no :D
Já se vyspím do růžova, o tom nepochybuji :D :)
 
Zdar bando, doufám že vám vyjde počasí a srazíte se v hojném počtu. Natural je vybaven Mazdaklaníma samolepkama, takže kdo ještě nemá - bude polepen ;)
Jasná věc, počasí je objednáno pěkně ;) A samolepky už se těší na nalepení :cool:
mrvevl: To by byla ale škoda, kdyby oba modrásci byli spinaví :( aspoň jeden by jsme to měli stihnout...
Lady: no já to mám do nejbližší myčky 18km a u baráku se mi moc nechce-navíc dopoledne nebude čas-to ty taky asi budeš dospávat co?

Ale jinak jsem rád že v tom nebudu sám, děkuji :D
Na FB psali kluci, že sraz v PV je u té vapky a kdo chce umýt káru, tak má přijet dřív, páč tam bude fronta ;)

Možná i já ... budu po noční a tak těžko říct, jestli se mi bude chtít ucpávat vapka :D
Proslulá ucpávačka vapek :D

ALL: Kdo má kvalitně navoskováno, tak buď stačí projet deštěm :D A nebo 15 minut s vodou a vytřením do sucha. Lesk, jak blesk, snadná práce a hlavně vše jde pěkně dolů ;)

Já mám v plánu takové rychlé pár minutové opláchnutí. Ale pokud se v mém plánu od rána něco zasekne, tak přijedu ve špinavém stavu viz. foto ( ten vosk je prostě parádní :D :) )
 

Přílohy

  • 2015-05-29-3541.jpg
    2015-05-29-3541.jpg
    533,7 KB · Zobrazení: 11
Jinak z Vyškova jedeme teda v 15:15 já, Milan a René. ;) Tak pod vrtulí na viděnou :))
 
Back
Top