• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Květnový sraz - Moravia Unit - 30. května 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    9
ja pojedu přes Jedovnice.pekne v klidu po okresce peknou krajinou.ta dalnice je porad zacpana-
 
Tak já se taky hlásím, ať vás konečně poznám když už mi tak pěkně radíte :) ... Alespoň tam budete mit jednoho zástupce z Vysočiny :D ... (teda, pokud se mi nic nevyvrbí na autě do te doby)
Akorát bych pak poprosil o souřadnice, kde se minime všichni sejit a zaparkovat :)
 
Takže pro ty co pojedou z Prostějova nebo přes Prostějov- sraz 15:00-15:20, at zas neprijedeme posledni jako vzdy :D na parkovišti na ulici Plumlovska u obchodniho centra, vedlejsi parkoviste u obchodaku Albert( dříve Interspar). kdo si bude chtit jeste vypucovat auto na bezkontaktni myčce, tak at prijede driv, bude fronta. Odkaz na mapu pro neznale - http://www.mapy.cz/s/ikaD .
Mikk
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak bohužel, čekal jsem do poslední chvíle a tentokrát mi to nevyjde. Tak si to pořádně užijte a hoodně foťte ;)
 
Tak já se taky hlásím, ať vás konečně poznám když už mi tak pěkně radíte :) ... Alespoň tam budete mit jednoho zástupce z Vysočiny :D ... (teda, pokud se mi nic nevyvrbí na autě do te doby)
Akorát bych pak poprosil o souřadnice, kde se minime všichni sejit a zaparkovat :)
Super pecka, rádi tě poznáme ;)
Odkud pojedeš? Buď se můžeš přidat k někomu z Brna, popřípadě potom k Lady (ať dojedete poslední oba :D )
Jinak souřadnice větrné elektrárny Drahany jsou: 49.4416247N, 16.9039233E - http://www.mapy.cz/zakladni?x=16.9031739&y=49.4387826&z=16&base=ophoto&source=base&id=1839241
Tak bohužel, čekal jsem do poslední chvíle a tentokrát mi to nevyjde. Tak si to pořádně užijte a hoodně foťte ;)
Škoda, nevadí, tak snad příště to vyjde ;)
 
Mimochodem z Vyškova teda jedem zatím Já s Milanem. Na někoho ještě máme čekat? Pokud pojedem jenom my dva, tak podle našich zkušeností z jízdy do Kozlan z Vyškova bych řekl, že budeme na místě 100% první a budem chladit ještě dlouho vozidla :D :D
 
Podívej Prostějováci a Vyškovaci, to máte takový kousek, že bych motor snad ani nestartoval a dotlačil to tam :p :D a v tom případě bych věřil, že bych se tam možna dostal dřív než vy :D .. záleží jestli byste si obuly tretry :D
 
Mimochodem z Vyškova teda jedem zatím Já s Milanem. Na někoho ještě máme čekat? Pokud pojedem jenom my dva, tak podle našich zkušeností z jízdy do Kozlan z Vyškova bych řekl, že budeme na místě 100% první a budem chladit ještě dlouho vozidla :D :D


:rolleyes::cool:
 
No já jsem přímo ze Žďáru nad Sázavou, takže to vemu přes Nové Město na Moravě, Bystřici nad Pernštejnem a Boskovice do Drahan a až na udané místo setkání, za což děkuji :)
takže tak :) jestli se někdo přidá nebo já k někomu, to je ve hvězdách :D

Dobrý výběr trasy ;) Nemáš vůbec za co :)
Podívej Prostějováci a Vyškovaci, to máte takový kousek, že bych motor snad ani nestartoval a dotlačil to tam :p :D a v tom případě bych věřil, že bych se tam možna dostal dřív než vy :D .. záleží jestli byste si obuly tretry :D

Ale to my se dokážeme vyřádit i na krátké trase, to se neboj :D
 
Pro účastníky srazu jsem přichystal takové malé dárečky. Co vy na to? ;)
Hlavně děkuji moc @samper za poskytnutí předlohy a za rady :)

Tak zítra na viděnou a mazdáár :)
btw. Z Vyškova teda jenom já a Milan? :cool:
 

Přílohy

  • 2015-05-29-3539.jpg
    2015-05-29-3539.jpg
    679,2 KB · Zobrazení: 17
  • 2015-05-29-3540.jpg
    2015-05-29-3540.jpg
    394,9 KB · Zobrazení: 17
Zdar bando, doufám že vám vyjde počasí a srazíte se v hojném počtu. Natural je vybaven Mazdaklaníma samolepkama, takže kdo ještě nemá - bude polepen ;)
 
Back
Top