• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Květnový sraz - Moravia Unit - 30. května 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    9
Aano je to dobře. Vracíme se ke kořenům a srazy budou v sobotu (pokud nebude nějaká akce v tu dobu :) ). ;)
I na FB vznikla malá nevole proti neděli :)

Petapr: Tak to sahá špatně, vždycky byly v sobotu :D Teď jen předposlední ve Vyškově vyšel na neděli a poslední byl v neděli kvůli tuningu ve Vyškove ;)

Lady: Pokud bys nezabloudila žejo :D :D
 
Petapr: Tak to sahá špatně, vždycky byly v sobotu :D Teď jen předposlední ve Vyškově vyšel na neděli a poslední byl v neděli kvůli tuningu ve Vyškove ;)
Fakt bych se vsadil, že co jsem byl na srazech, tak to byly neděle-ale to je každopádně jedno. Důležitější je co bude :D
 
Fakt nekecám, díval jsem se schválně zpětně do kalendáře abych zbytečně nemátl :D Si piš, hlavní je aby všichni dojeli v sobotu ;)
 
Tak co mazďáci a mazďačky, kdo se jak těší na sraz? Zatím to vypadá podle ankety, že jedu jenom já? :)) No ještě, že je pár lidí i přes FB přihlášeno ;)
Tak pište kdo pojede odkud ať můžeme zorganizovat hromadné příjezd :D
Na koho můžu čekat ve Vyškově? Cesta do Drahan je příjemná a dá se v rámci možností i celkem dobře vyřádit ;)
A bude nás více jak na našem posledním srazu? Prague unit se daří stále zvětšovat počty na srazech, tak doufám, že my potvrdíme a že se také opět krapet rozrosteme :)
Mazdar :)
 
Super, taky tě rádi poznáme :) Odkud pojedeš? Pokud z Brna, tak se klidně můžeš připojit například ke Swestrovi ;)
 
Jojo Honza jede. Máme nějaké resty s LEDkama :) Jinak nemám nějak přehled kdo ještě, tak se to tu vše snad do soboty objeví ;)
 
Super, taky tě rádi poznáme :) Odkud pojedeš? Pokud z Brna, tak se klidně můžeš připojit například ke Swestrovi ;)
Moc sem kvůli nedostatku času nechodím, ale kvůli tomu že je sraz v sobotu a ja byl zvyklý na neděli jsem sem šel raději to zkontrolovat. Ja sice z Brna pojedu, ale asi pojedu už dřív a stavím se za kamarádkou co bydlí v Benešově což je obec vedle Suchého. Jinak silnice k Suchému ze strany Benešova je pro info uzavřena. Teda aspoň před týdnem byla pokud se nepletu. Jinak navíc i moje účast je mírně ohrožena, protože v neděli jsem se srazy problém neměl, ale v sobotu se u nás maká na domě a večer bude oslava narozenin půlky famílie a navíc chodím každou sobotu cvičit do fitka. Ale tu LEDku bych rád vyřešil protože už jsem dostal sprdung od PČR.
 
Jasná věc, uvidíš jestli to vyjde ;) Jojo dál za Suchý už nepojedem. No místo toho aby byli příslušníci rádi, že to svítí aspoň málo a ne vůbec :))

Jinak budu potom rád za info, kolik lidí mám očekávat ve Vyškově. Ať někomu neujedem :)
 
Ten kdo pojede z Brna .. Mám otázku.. Kama pojedete? Já pokud bych jela (jakože zatím na 99% přijedu), tak bychom se mohli někde na půli cesty do Drahan třeba srazit, co vy na to? :)
 
To je fakt, že Brno nemusí přes Vyškov. Se dívám na mapy a nabízí mi cestu přes Jedovnice -> Lipovec nebo přes Vyškov. Minutáž stejná, a přes Vyškov to je o 12km více. :)
 
No já nedorazim,v sobotu v práci a i kdyby to bylo v neděli tak to slavíme narozeniny naší nejmenší princezny ;)

odesláno z mobilu
 
Back
Top