• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Květnový sraz - Moravia Unit - 30. května 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    9
Já jedu každopádně. Mám to jen 9 km. Tady (Plumlov,Hamry) je tak všelijak. třeba teď zas svíti slunko :)
 
Tak jsem doma :) Díky všem za sraz a pokec :) sice jsem nestihl pořádně podrbat se všema, ale tak snad příště :) Užil jsem si to, a to i přes počáteční nepřízeň počasí :) ... Díkes za nálepku, konečně se cítím plnohodnotným členem :D a Šmoula taky říkal, že se mu tam líbí :) a díky za vizitky, už jsem jednu stihl udat :D :D .. Mrknu na video z kamery v autě, a pokud bude něco použitelné, tak prostříhnu a nasdílím ;) ..Zatím Mazdááár a díky za báječné odpoledne ;)

PS.: Díky za tu diagnostiku chyb :)
 
Parádní srázek jako vždy. Díky moc všem za účast. Byli jste parádní a už se moc těším až vás všechny uvidím zase ;) Parádní odpoledne, s ještě lepšími lidmi. Fakt jsem nadšenej a nabitej pozitivní energií k prasknutí ;) Doufám, že jste si to užili a naše mazdičky taky tak :D

Počasí vyšlo podle objednávky. Hned jak jsme projeli tou bouřkou na místo určení tak krásně svítilo sluníčko :D Posezení v hospůdce a poježděníčko taky bezvadné. Prostě za cca měsíc znova, jasná věc ;)

Jinak fotečky poznávacího znamení do GALERIE KLANOVÝCH SAMOLEPEK ;)
A už se moc těším na fotečky a všechny momentky a videa. Ty zde do GALERIE SRAZU :)

Mějte se parádně mazďáci a mazďačky ;)
 
Pánové a dámy, díky moc za parádní sraz. Šíleně jsme si ho s mým špinavým mazlem užili a už teď se nemůžeme dočkat dalšího ! :) :D
Všechno vyšlo tak jak mělo a vymysleli jsme i pár dalších vychytávek na další srazy :D
Je mi s váma prostě neskutečně. Díky, díky za dnešek !! :) zbytek radši nebudu komentovat :D
Mazdám zdar :D
 
Tak se tedy pochlubim taktéž veřejně :D .. takhle dopadl Šmoula po návratu ze srazu :) .. je vidět, že srazy nejsou pro másla :D ... Dneska jsem už dal všechno do pořadku :) .. nemohl bych dělat MK takovou ostudu :D
18153017289_418371edf7_o.jpg
18312778166_09142990e1_o.jpg

byla to fakt parádní akce a doufám, že mi to zase vyjde a budu vas bando moc potkat znova ;)
 
Slušný :D Ale ještě, že ta bouřka byla před srazem a ne na srazu :D
Taky vás se šmoulou uvidíme rádi znova. Jste super dvojka :D ;)
Bylo to parádní :)
 
Back
Top