• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Matice kol

Tehda, když mi přišly, jsem si taky všimla, že tam ten nápis nemám, oproti ostatním.
Nicméně, počítala jsem s tím, že když je objednám ze stejného odkazů, co tu je od tebe, bude to v pořádku.
Ale asi tomu tak není 😅
Myslíš tenhle odkaz z první stránky tohoto tématu ? To jsou ale ty chromovo-červený.
 
Myslíš tenhle odkaz z první stránky tohoto tématu ? To jsou ale ty chromovo-červený.
Promiň, uvedu na pravou míru, brala jsem od stejného prodejce, jen v černé.
Což by mě nenapadlo, že jeden prodejce by prodával jedny OK a druhé fake?
 
Jako já se musím smát, že se to vůbec někdo snaží prodat, ale aspoň je ten prodejce upřímnej:
Schránka 01.jpg

@Katka_S Tohle nedokážu říct v čem je problém. Třeba to jsou originály jen nějaká "jiná" verze. Co jsem kdysi ty výrobky od D1Spec zkoumal, tak mi hlavně přišlo až úchylný jak to svoje logo dávají snad na všechno a všude, proto mi přijde divný, že tyhle matice na sobě nemají ani zmínku.

EDIT: ale teď koukám přímo na jejich stránky a asi je dělají. Jen bych si ověřil ty nápisy jestli je tam máš taky:
 
Poslední úprava:
Jako já se musím smát, že se to vůbec někdo snaží prodat, ale aspoň je ten prodejce upřímnej:
Zobrazit přílohu 49903

@Katka_S Tohle nedokážu říct v čem je problém. Třeba to jsou originály jen nějaká "jiná" verze. Co jsem kdysi ty výrobky od D1Spec zkoumal, tak mi hlavně přišlo až úchylný jak to svoje logo dávají snad na všechno a všude, proto mi přijde divný, že tyhle matice na sobě nemají ani zmínku.

EDIT: ale teď koukám přímo na jejich stránky a asi je dělají. Jen bych si ověřil ty nápisy jestli je tam máš taky:
Našla jsem i foto v mobilu, a vypadá to totožně, jako na jejich webu.

Screenshot_20240207_123915.jpg
 
Nevidím v tom problém. To je totiž Thajngličtina. Má to i na ofiko stránkách:
:joy: :joy: :joy:

To říkám, že to je lacinější verze. U těch druhých (na který jsem dával odkaz) má nápis v pořádku ;)
 
No mě ty matice vyšli cca na 2 tisíce. Nevím co to stalo Katku.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak jsem oprášil slovník a slovo "sliver" znamená "střípek". Třeba je to nějaká verze, která se po čase rozloží na střípky ? Naštěstí Katka to tam nemá zaškrtnutý, takže se jí tahle varianta netýká 👍 :joy:
 
Tak jsem oprášil slovník a slovo "sliver" znamená "střípek". Třeba je to nějaká verze, která se po čase rozloží na střípky ? Naštěstí Katka to tam nemá zaškrtnutý, takže se jí tahle varianta netýká 👍 :joy:
Ale zaroven tam nema zaskrtnute ani "black", takze se ji to nejspise tyka :joy:. Sorry jako, ale mne to cele prijde jak od Truonga z trznice a dat si tohle na auto, jako dost zasadni komponent?
 
Ale zaroven tam nema zaskrtnute ani "black", takze se ji to nejspise tyka :joy:. Sorry jako, ale mne to cele prijde jak od Truonga z trznice a dat si tohle na auto jako dost zasadni komponent?
Taky jsis je nekoupil a máš jen ty plastový čepičky co vypadají jako fejkový matice od Kejna z Aliexpresu, takže tě to trápit nemusí 👍 ;)
 
Jasny, priste si za 2ku koupim rezavy matice, co ani v nejmensim nevypadaji fejkove. Navic ty krytky jsem pouzival uz kdysi na O1, kazdymu joudovi je jasne, ze jsou to jen krytky a na nic jineho si ti nehraje. Ty me bavis.
 
Poslední úprava:
Tak třeba já je mám stále jako nový.
Ale krabičku zblízka mám možnost až půjdu do sklepa.
Je dost možné že ten typ co má Katka stojí za houby. f27fbf1e81944598f902b9ace4d5319d.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top