• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Matice kol

@M3grey No dyť ty si je přece nekoupíš... Tak o co jde ? ;) Krytky na brzdový třmeny si taky na nic nehrajou... ale pořád to jsou jen fejkový krytky. :joy:
Můžeš koupit třeba "originály" za 4900Kč (20x245Kč) a ty ti začnou takhle ohnívat taky.

@Polsonside Já si taky myslím že je to jen tím jiným typem matic co má Katka. Ty tvoje ani ty moje nehnily.
 
Smarja, polsonside ma jinou povrchovou upravu, kdyz ma stribrne, to je snad zjevne, ne?
 
@M3grey No dyť ty si je přece nekoupíš... Tak o co jde ? ;) Krytky na brzdový třmeny si taky na nic nehrajou... ale pořád to jsou jen fejkový krytky. :joy:
Nejak se ve tvych myslenkovych pochodech zacinam ztracet. Krytky na brzdove trmeny se ti tam zatoulaly proc?

Originalni matky jsem ja osobne dostal k autu (cili netreba kupovat dalsi), ale je mozne, ze nekdo ne. No a svete div se, ani po 90 tkm a 5,5 letech provozu nejsou ohnile, rezave ani plesnive. A to jsou, samozrejme, misty mechanicky poskozene.
 
@M3grey zatoulali se mi tam úplně stejně jako tobě krytky matic do tématu o samotných maticích + pokud něco nazýváš "cele prijde jak od Truonga z trznice", tak bych se nejdřív zamyslel co si tam dáváš ty. Úplně stejně se můžeme bavit třeba o výměně čehokoliv.... třeba hlavice řadící páky. Někdo jí chce vyměnit za něco úplně jinýho a někdo mu řekne že to vypadá jak od Truonga z třznice a ať přes to hodí jen obal od bonbónů. ;) Toť jen taková malá vsuvka ;)
 
Poslední úprava:
No, zatimco krytky na matice chapu jako prispevek k tematu, tak krytky trmenu s nim zjevne nesouvisi. Ale je zjevne, ze my se myslenkove nepotkame.
 
Chapu to dobre, ze plastova krytka, ktera nikoho na svete, krome tebe, neurazi, vypada dobre, na nic si nehraje, plni svou funkci a stoji par supu je tuzing, ale dvoubarevna matice, idealne s napisama bile barvy, ktera je v nekterych pripadech za chvilku rezava jak liska a stoji 2ku za sadu, tuzing neni? Tak jo, uznavam, umlatil jsi me argumenty.
 
Chapu to dobre, ze plastova krytka, ktera nikoho na svete, krome tebe, neurazi, vypada dobre, na nic si nehraje, plni svou funkci a stoji par supu je tuzing, ale dvoubarevna matice, idealne s napisama bile barvy, ktera je v nekterych pripadech za chvilku rezava jak liska a stoji 2ku za sadu, tuzing neni? Tak jo, uznavam, umlatil jsi me argumenty.
minulý příspěvěk jsem smazal, protože mě to tak nějak nebavilo se dál bavit o krytkách z aliexpressu, ale...
ne tyto typy matic dle mého názoru Tuzing nejsou, protože a) jsou braný jako polobezpečnostní - mají pro nás evropany trochu nestandardní rozměr šestihranu b) jsou odlehčený a to má taky svou funkci. Tuzing jsou ty hliníhový, který jak jsem již zmínil jsou i nebezpečný.
Asi žiješ v nějaký jiný sortě společenství, ale já tě opravdu nepotřebuju umlátit nějakýma argumentama ani cokoliv se s tebou dohadovat. To mám opravdu důležitější věci na práci než jsi ty... třeba teď se zrovna drbu na pr... (pravý ruce samozřejmě) :joy:
 
To je okamzite poznat z tech slohovek a reakcnich casu, ze mas spousty dulezite prace. Me uz taky nebavi si tu s tebou vypisovat, cili koncim ;)
 
Kde jsi je kupoval v Čechách? V kamenném obchodě nebo na netu? Dej tip na obchod, díky.

Tak jsem si dal tu práci a v platbách dohledal místo nákupu. Takže kupováno 25.7.2022 (téhož dne namontovány) na tunningstyle.cz.
Matice jsou na autě téměř 2 roky všechny roční období a nemají ani náznak opotřebení nebo nějaké rzi. Vrátit do krabičky a mohu je prodávat jako nové.
Za mě absolutní spokojenost a skvělý nákup.

 
Tak jsem si dal tu práci a v platbách dohledal místo nákupu. Takže kupováno 25.7.2022 (téhož dne namontovány) na tunningstyle.cz.
Matice jsou na autě téměř 2 roky všechny roční období a nemají ani náznak opotřebení nebo nějaké rzi. Vrátit do krabičky a mohu je prodávat jako nové.
Za mě absolutní spokojenost a skvělý nákup.

To se vyplatí je koupit už přímo tady v ČR 👍
 
Zdravím, snažil sem se dohledat abych zbytečně nepsal další příspěvek ale nenašel sem a potřebuji se už podruhé nespálit.
Jaké šrouby prosím koupit na GH? 2008. Koupil sem černé kola a ty stříbrné jsou tam jako pěst na oko, tak sem koupil černé poblíž v pneuservise ale vůbec tam nesedí :D
Např. https://www.alukola-obchod.cz/matic...XvDWE9xpfoFjcAtfVQuXsvpRJAHq7v8hoCb6cQAvD_BwE ?
Čili M12x1,5 , klíč 21 a výška 35mm, tyto parametry musím dodržet? :D
Díky
Kola jsou tyto https://www.pneuok.cz/alu-kola/dezent/to-black-7.5j-x-18-5-114.3-et55-67.1-kod-ttof0ba55e/
 
Jaké šrouby prosím koupit na GH? 2008. Koupil sem černé kola a ty stříbrné jsou tam jako pěst na oko, tak sem koupil černé poblíž v pneuservise ale vůbec tam nesedí :D
Nesedí? To bude tím, že potřebuješ matice a ne šrouby 😂.
Výška podle délky šteftu ale s 35mm chybu neuděláš. Pak je tam ještě dosedací plocha (sedlo), kulová nebo kuželová. Ale snad všechny aftermarket kola mají kužel 60°.
 
Nesedí? To bude tím, že potřebuješ matice a ne šrouby 😂.
Výška podle délky šteftu ale s 35mm chybu neuděláš. Pak je tam ještě dosedací plocha (sedlo), kulová nebo kuželová. Ale snad všechny aftermarket kola mají kužel 60°.
V tomhle plavu, omlouvám se :D
A klíč tedy 19, nebo 21?
https://www.tunershop.cz/kolove-mat...limec-60-35mm-pro-chevrolet-kem1215gessw.html
Děkuju
 
Pokud máš na výběr, tak podle toho, jaký máš klíč na kola, aby si neměl v autě klíč 19 a šrouby si koupíš 21.
 
Tak jsem si dal tu práci a v platbách dohledal místo nákupu. Takže kupováno 25.7.2022 (téhož dne namontovány) na tunningstyle.cz.
Matice jsou na autě téměř 2 roky všechny roční období a nemají ani náznak opotřebení nebo nějaké rzi. Vrátit do krabičky a mohu je prodávat jako nové.
Za mě absolutní spokojenost a skvělý nákup.

Zdarec @Polsonside. Chci objednat nové černé matice kol, které máš na autě. V odkazu, který si zde dal, je nepřeberné množství matic v různých cenách. Trochu se v tom ztrácím. Můžeš prosím Tě ještě mrknout na tunningstyle.cz a napsat nebo dát odkaz na konkrétní (Tvé) matice na M3 🙏. Díky moc.
 
Podívej vůbec. Vlastně ta stříbrná ocel se téměř vždy schová. Tohle provedení mi totiž přišlo jako nesmrtelné. Pokud bych řešil celocerne tak bych měl obavy že se odrbou od klíče. Ale počítej že jsou hodně decentní. Žádný extra vzhled od toho nečekej. To se pak dělají ty vyčnívající a ty jsem nechtěl.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top