• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Ahoj, někdo z okolí kroměříže kdo by zvládl nastříkat podvozek a dutiny cx3 nějakou ochranou? V mazdě mi řekli že se to dělat nemusí, ale já budu klidnější kdyby se to udělalo. Díky
V Autoefektu ve Zlíně běžně stříkají, ale teď to nemá cenu, chce to počkat až bude sucho.
 
Zdravím chlapci,musíte vydržet ,mě to letos taky čeká,ale jsem na úplném začátku,tak nejdřív podzim.Tak se mějte a vydržet!!!!
 
Je pravda, ze samostmievacie vnutorne spatne zrkadlo nie je ani v najvyssej vybave?
Mam take zrkadlo v mazde a nestoji za veľa :( za mňa, taká zbytočnosť, ktorá sa vyníma dobre iba v katalógu.
V druhom aute mame obycajne sklapacie - je to rychlejsie a ucinnejsie riesenie.
 
Mam take zrkadlo v mazde a nestoji za veľa :( za mňa, taká zbytočnosť, ktorá sa vyníma dobre iba v katalógu.
V druhom aute mame obycajne sklapacie - je to rychlejsie a ucinnejsie riesenie.
Jak se to vezme. Ja standardne jezdim v Mazde, kde to mam. A samozrejme to vubec neberu na zretel, ze to neco dela. Vcera vecer jsem jel domu Octavkou, co stmivani nema, a porad mi to vadilo. Nikdy jsem se nenaucil prepinat rucne zrcatko, vzdy jsem driv jezdil s dennim modem, protoze v nocnim vubec nic nevidim. Ale kdyz uz vim, jake je to s automatikou, najednou mit o vadi.
 
Já si na to už zvykl z minulého auta a už bych neměnil. Když jedu v jiném, které to nemá tak mi to vadí, že mě oslňují auta za mnou. Jinak ten kabel do zrcátka je ďes. Škoda že nejsou i boční samostvívaci.
 
Postačí asi obyč. ručné sklápanie zrkadla a fólia dozadu ;)

Dávno som mal BMW a tam boli späťáky potiahnuté modrou fóliou od výroby. Bolo to celkom fajn, keď ma v noci predbiehali „magori“ so svetlami kadejakými, hore dole svietiacimi.
Možno jemná fólia na späťák Mazdy nebude špatný nápad???
 
Dneska jsem měla tu čest postavit své zatím stále současné auto vedle budoucí CX 3. Už se těším, až budu sedět o něco výš :D
 

Přílohy

  • 16730590_10208256880761381_3583903845813864550_n.jpg
    16730590_10208256880761381_3583903845813864550_n.jpg
    69,6 KB · Zobrazení: 54
Ono je k necemu dobre sedet o neco vys? Je to prave ten duvod, proc si lidi kupujou SUV nebo tyto crossovery?
Jojo, u mě to byl jeden z hlavních důvodů, větší rozhled, větší prostor, pohodlí a hlavně mi nebude špatně, když budu jezdit do zatáček :D
 
Back
Top