• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Protoze to je slozene ze dvou dilu, ktere do sebe zapadaji? Viz:

tak konečně se zbavuju blbýho pocitu, že bych musel někdy použít asistenční službu nebo opravnou sadu při defektu pneu. Dorazily už výplně kolem dojezdovky a konečně se to začíná dostávat do finálního stavu. Kdybych to řešil nyní, asi bych si peníze za ty výplně ušetřil ,koupil si extrudovaný polystyren a udělal to podle svého, ale už jsou doma tak šup s nimi do kufru . Ještě přes to celé udělán kryt ze sololitu, aby se zpevnilo dno v kufru a vyzvednu cestou na chalupu u @Max6 šroub a je to celé podle mých představ. Nakonec se dno kufru ani o moc nezvedlo, takže mi tam zůstane i plastová vana.
 
Teraz som sa dival, ze dokonca aj tie listy, ak chces pouzivat stresny nosic su dve a obe maju rozdielne ceny...
Lazlo, neskusal si niekde pozerat ten spojler na piate dvere?? origo je hrozne drahy...
 
Dnes jsem vyzvedl auto po montáži TZ,střešních lišt+příčníky.A navíc mi měnili čidlo ABS.Dostal jsem na 1.den předváděčku zdarma,ne jako ve škodovce za peníze,přestože je to reklamace.Takže Mazda-spokojenost.
 
Teraz som sa dival, ze dokonca aj tie listy, ak chces pouzivat stresny nosic su dve a obe maju rozdielne ceny...
Lazlo, neskusal si niekde pozerat ten spojler na piate dvere?? origo je hrozne drahy...
Pozeral som ..ten spoiler je spolu z bodykitom čo mám objednaný ale to sa spraví na leto ...samostatný zadný spoiler som ani nepozeral ..vlastne ani neviem či ho chcem ..auto mi stojí pred barakom prší sneží na neho kadia na neho holuby :D:D:D čiže neviem či im mám ešte pridať plus plochu :D:D:D
 
Fuuuu to je cena ..polovica ceny komplet bodykitu ..Keď vidím tie ceny tak ma to veľmi zlosti ...keď ten istý diel je u výrobcu za zlomok ceny ...ale ceny idu dole a radikálne ..pred polrokom stalo na ebay predný a zadný deflektor cez 300€ teraz je cena okolo 130€
 
Back
Top