• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda novinky, koncepty, zvěsti aneb co se chystá?

Prosím vás, vkládejte sem linky jak chcete, ale ať mají alespoň nějaký komentář, aspoň titulek a perex k tomu zkopírujte. Jinak to tu bude jako sbírka odkazů o ničem. To platí i pro odkazy s různými sledovacími parametry nebo odkazy na m.novinky.cz, které stejně obsahují vložené video z Youtube. Proč sem tedy nenalinkovat to video, to snad není takový problém? Jde o nějakou přehlednost a štábní kulturu. :rolleyes:
 
Konečne predna registrační tabulka nebude špatiť na mriežke !
No doufam ze predek nebude mit az tak velky gril i kdyz bych to prezil bez uhony (u Lexusu se mi ty predni masky fakt libi) :D ale hlavne ten zadek je diskutabilni... :confused: Hlavne ty svetla teda.
 
Miata by si zaslouzila z vyroby aspon 200 poniku.Jeste ze existujou firmy ktere se o to v pripade zajmu postaraji.
 
Uprimne moc nechapu to nadseni a rozplyvani se nad konceptama autu. Jasne, je to pekne, jenze kdyz to beztak v takoveto podobe nebude nikdy jezdit, tak k cemu mi to je? Realita se leckdy pak prilis s fikci v podobe konceptu uz prilis nepotkava.

Prijde mi to, ze to ma podobnou hodnotu, jako Vision Gran Turismo auticka ve hre na PS4. Ba dokonce v te hre to ma mozna vyssi, protoze tam s tim clovek muze aspon i "jezdit" :D.
 
No kazdopadne dekuju Mazde ze zachova koncovky vyfuku...Moc nechapu ze bych si koupil Audi SQ5 za spoustu penez a mel bych tam nahrazky vyfuku...
 
Back
Top