• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

Teda nebyl jsem ani v jednom zmiňovaném, ale je mi to celkem jedno jestli přijedu do Olomouce a nebo do Brna. Hlavně se domluv te :):D
 
Já jsem pro Brno elektriky nevadi,aspoň si na trénujem na tu elektrickou dobu aut
 
Hlavně se děcka nehádat. Mi je taky celkem jedno kam přijedu, ale je pravda, že Brněnský už jsou pro nás taková tradice a i to posezení tam bylo vždy velmi příjemné :) datum mi sedí, v únoru už se mi bohužel asi nepodaří utrhnout, mám tam práci a nějaký další aktivity :oops:
 
Já osobně si myslím že by byla asi vhodná anketa Olomouc or Brno...
Nicméně nejde tak o to kde to bude,hlavní je aby se sešla dobrá parta lidí a bylo nač vzpomínat... O to tu jde především .. :happy:
 
Mi je taky celkem jedno kam přijedu, ale je pravda, že Brněnský už jsou pro nás taková tradice a i to posezení tam bylo vždy velmi příjemné :) datum mi sedí, v únoru už se mi bohužel asi nepodaří utrhnout, mám tam práci a nějaký další aktivity :oops:
Taky by se mi líbilo pracovat jen v únoru. Mi je to asi taky v podstatě jedno kdy to bude v Brně, jen když to nebude sobota.
 
@Natural já bych přijel jedině kdybys mi vyměnil žárovky za LEDky v kufru a v kabině. Ale žádný ty modrý hrůzy nechci. Maximálně do 4.000K "jasnější" rozhodně ne. Jenže alfou a omegou stále zůstává, jestli seženu na ten čas hlídání dětí.
 
Taky by se mi líbilo pracovat jen v únoru. Mi je to asi taky v podstatě jedno kdy to bude v Brně, jen když to nebude sobota.

Kdyby to bylo tak, že bych pracovala jen v únoru, tak si pískám :smuggrin: je to trošku jinak, než to vypadá :woot:
 
Čaute bando, už se nám to začíná "jařit" :) Co takhle vyvětrat ty naše hlavičky a miláčky na 4 kolech? Co takhle Prostějov, Zlín laser game? Případně byl by zájem o exkurzi do našeho pivovaru a ochutnávku Uhersko-Brodského piva? Pište náměty...
 
Back
Top