• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

prijet autama do pivovaru s nutnosti zase autem odjet? to asi nikdo nebude chtit se takhle trapit bez piti piva, co myslis..:D jinak by to chtelo provetrat letnaky nekde :)
 
Čaute bando, už se nám to začíná "jařit" :) Co takhle vyvětrat ty naše hlavičky a miláčky na 4 kolech? Co takhle Prostějov, Zlín laser game? Případně byl by zájem o exkurzi do našeho pivovaru a ochutnávku Uhersko-Brodského piva? Pište náměty...

Tak dalo by se no. ;)

prijet autama do pivovaru s nutnosti zase autem odjet? to asi nikdo nebude chtit se takhle trapit bez piti piva, co myslis..:D jinak by to chtelo provetrat letnaky nekde :)

S těma letňákama bych ještě chvilku počkal. :D
 
Poslední úprava:
Jsem pro každou špatnost, nadhoďte nějaký termín. Už se mne plní kalendář.

Edit: Pivovar nevadí, nepiju pivo. :p
 
No, jaro je tu až za 6 dnů, teď ještě trošku zazimí. Ale i tak souvislou vrstu sněhu, nebo ledu už nepředpokládám. Jistě že soudruh chránič a bránič ji bude předpokládat i po 1.4., když si bude potřebovat koupit sváču a teplota bude zrovna ukazovat kolem nuly.
Je ovšem zajímavé, že i při té nule mají letní pneumatiky stále ještě lepší jízdní vlastnosti, než ty zimní - tedy za sucha a za mokra. Samozřejmě že ne na sněhu, ledu, blátě, sněhové břečce a ve vyjetých kolejí plnými vody.
 
A co si takhle dát nějaký závody s mazdama? :) Nemyslím tím nějaký pouliční ve stylu rychle a zběsile, ale třeba jen něco jednoduchýho a bezpečnýho.
 
A co si takhle dát nějaký závody s mazdama? :) Nemyslím tím nějaký pouliční ve stylu rychle a zběsile, ale třeba jen něco jednoduchýho a bezpečnýho.

Závody s Mazdama? Na to stačí D1 :D
Výherce bude vyhlášen na NOVĚ jako pirát silnic i s fotkou v tisku. :p
 
A co takhle Jeseníky? Červenohorské sedlo... S množstvím různého vyžití v okolí.
 
A co takhle Jeseníky? Červenohorské sedlo... S množstvím různého vyžití v okolí.

Před 2 týdnama tam ještě něco jako sníh bylo, minulej týden jsem byl v Mikulovicích a po sněhu ani památky, tak nevím jestli tam ještě něco je. :D

IMG_20190226_134626.jpg
 
panove, cim dal misto srazu davate, tim min lidi prijede..budte rozumni a vymyslete neco uprostred, dyt ja se nepotahnu 3 hodiny na cervenohorsky sedlo jen na 2-3 hodiny :D
 
Promiň, to je trošku sobecké. Každý to chce u baráku, i já :D . Ale Morava je prostě z jednoho kouta do druhého 2-3 hodiny. Jednou to je v Brně, podruhé v Osrtavě a jindy v Jihlavě a nakonec ve Starém Hrozenkově.
Buďme tolerantní vzájemně. :p
 
je to pouhe konstatovani faktu ze pocet lidi kteri tam dojedou bude pravdepodobne nejvetsi kdyz to bude nekde uprostred
...sraz se muze udelat kdekoliv, jen se pak nelze divit ze z toho muze byt dost komorni zalezitost :cool:
 
Promiň, to je trošku sobecké. Každý to chce u baráku, i já :D . Ale Morava je prostě z jednoho kouta do druhého 2-3 hodiny. Jednou to je v Brně, podruhé v Osrtavě a jindy v Jihlavě a nakonec ve Starém Hrozenkově.
Buďme tolerantní vzájemně. :p

Vidím to stejně. A než se domluví datum srazu, tak nebude sníh nikde. Navíc z Ostravy to taky není nejblíž a platit za okruh místo serpentin zadarmo?! Byl to jen návrh, taky jsem pro sraz kde bude většina. Jinak pro ty co dokáží ocenit super okresky... https://www.motorkari.cz/cestovani/...rasy-ii-morava-a-slezsko-20597.html?kid=19032
 
Back
Top