• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

Také vyhovuje termín, jen možná by to bylo krapet lepší v sobotu :)
 
Poslední úprava:
Mazdar moravo :p, jelikož se budu vracet do své domoviny, mám v pánu uspořádat na jaře sraz ve Zlíně...Byl by předběžně zájem?
 
Počítej se mnou. Mohl bych zmobilizovat ještě jednu novou trojku, v podstatě asi tu samou, co máš ty. ;)
 
Počítej se mnou. Mohl bych zmobilizovat ještě jednu novou trojku, v podstatě asi tu samou, co máš ty. ;)
No s tebou počítám! :) Viděla bych to buď na Zlaté jablko nahoře na střeše nebo jižní svahy...ještě to promyslím, podle toho, kolik nás bude.
 
A nebude to jen tak ledajaký srázek :D mám v plánu udělat pár soutěží o drobné tuningové vychytávky (pro novější typy Mazd). :rolleyes:
 
Tož tov létě můžem uspořádat sraz někde pod stanem (autem), ať je to i s koštem slivovice :D:D
 
Pokud se trefí termín, tak proč ne ;) Když potom navíc na oplátku přijede Zlín na srazy, které pořádáme kousek na sever. @MildaMPS se to netýká, ten jezdí pořád :D
 
Počítejte že budu chtít udělat i něco tu u nás v horách. Třeba Červenohorské sedlo
 
Kdepak to je? No tou dobou jsem byl ještě orientován směrem na Francii.
Je to rozhledna Nová Ves mezi Rýmařovem a Malou Morávkou. Každopádně to nebyl čistě Mazda sraz, ale sraz JDM takže všechny Japan značky, ale Mazd bylo tentokrát nejvíc :)
Červenohorské sedlo jsme samozřejmě měli na trase obvyklé krátké odpolední projížďky taky (https://mapy.cz/s/pijk) ;)
 
Back
Top