• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Je mi to jasný kluci ;) Já jen, že mě u předešlých aut vždycky štvalo, že mi něco chybí a chtěl jsem to dodělat. Ale pak mě s*alo, jak je to drahý a složitý a nakonec bastl. Proto bych raději hledal kus co má co chci, než pak řešil právě tohle...
;)
Ale pokud je cenovej rozdíl opravdu takovej, tak je to jasný... Já na 2,0i nekoukal, tak nevím, jak to u nich je ;)
 
prostě benzíny nejsou a když se objeví pěknej kus, musíš jednat rychle :)
 
Je mi to jasný kluci ;) Já jen, že mě u předešlých aut vždycky štvalo, že mi něco chybí a chtěl jsem to dodělat. Ale pak mě s*alo, jak je to drahý a složitý a nakonec bastl. Proto bych raději hledal kus co má co chci, než pak řešil právě tohle...
;)
Ale pokud je cenovej rozdíl opravdu takovej, tak je to jasný... Já na 2,0i nekoukal, tak nevím, jak to u nich je ;)

Neříkám že mi nevadí že tam ty xenony nemám, ano trošku mě to vadí, ale pokud už tak seš na 200 tisících v hraničním rozpočtu (nechtěl jsem za tolik auto kupovat), tak prostě nemáš tak či tak kam jít dál.
Takže tak no.

prostě benzíny nejsou a když se objeví pěknej kus, musíš jednat rychle :)

Když jsem volal bejvalímu majiteli po prvé, tak na mě vytáhl že už mají zájem 4 lidi a že mu volali i z bazaru, tak jsem prostě sedl do auta a jel.
Je to tak, u mazdy to jinak nejde.
 
prostě benzíny nejsou a když se objeví pěknej kus, musíš jednat rychle :)

Mě to povídej... v inzerci jsem hledal dlouho, než jsem vůbec tušil, že budu kupovat a ty 2.5 se tam točily opravdu hodně. I teď když na to koukám, tak ten výběr fakt není...
 
Igelitka je určitě nejlepší nápad, a hlavně mít to tak v 5 eurovkách, aby byla pěkně napěchovaná :)
 
Poslední úprava moderátorem:
Pěkný GT... Ale sedan, za ty peníze... Ten si tam pobude. Ty sedany se válely na inzerci dlouho a zbytek se točil...
 
Jasně,je to liftback,nyní jsou pryč i sedany,je hodně lidí,co jim to nevadí.
 
Taky jsem si jí dnes všiml, kdybych neměl něco už v merku, tak bych se možná nechal ukecat, ale jsem pro GTA :D
 
Vitus nic proti těm radám, ale ojetiny dělám přes 13 let a kontrola kupní smlouvy je zbytečná, jelikož co v ní není tak NOZ řeší a to co v ní je a je v rozporu s NOZ, tak jako by v ní nebylo. Zápis o technickém stavu, ehm, ten nedělám vůbec, protože je to postavené na hlavu, protože ve videu je popsán nějak stav tedy horší než je skutečnost, ale přiznejme si, když napíšu, že motor je opotřebený, brzdy opotřebené, vlastně že auto je celkově opotřebené (což stačí do kupní smlouvy dát a ještě,že vozidlo opovídá počtu najetých km), tak co by v tom technickém stavu mělo být napsáno? Pan Zich je chytrý jak rádio, ale rada o ničem. Když prezentuji auto, tak VIN je zveřejněný v inzerátu, servisní kniha kompletně nafocená včetně preventivně ještě jednou s VINem, takže vše si člověk ověří dopředu. A stejně ti lidi o tyto věci volají a neprojdou si celý inzerát. Takže je potřeba používat rozum. Mazda je super, že používá elektronickou servisku a ověřovat si, jestli v tom servisu byla je blbost, to se obejít nedá.

Já mám třeba těd v nabídce 2 GH kombíkové po FL 2.2 132kW GTA Plus (131000 km - 2010 a druhá 146000 km - 2012).
 
Back
Top