• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

No řekněme, že to hodně zvažuju, ale ne jako můj daily, ale spíš jako auto na delší trasy pro mě a Anču ... jako Clio ani Impreza nejsou uplně na ty dlouhé cesty ideální :D Mám jednu vyhlídlou, ale musíme dobře spočítat chechtáky.
 
Info pro nerozhodnute - GH 2.5l mám cca měsíc. Svezení skvělé, ten motor, to je onanie. Táhne všude, v nízkých otáčkách velmi příjemný, pořádný výkon přichází až ve vysokých. Zvuk motoru v šesti tisících, to je masakr. Spotřebu jsem čekal nižší. Ve městě mám problém se dostat aspon na 11 litrů, mimo město při normální jízdě jsem byl mezi osmi a osmi a půl Zatím jezdím 10 v průměru, víc jezdím město. Ale za to svezení to fakt stojí.

Jsem rád za tenhle motor i kvůli výbavě, jaká je u něj. Baví mě ty blbustky jako senzory světel, třeba automaticky zatmavovaci zrcátko je bozska věc (ani nevím, možná je i u nižších výbav, já ve staré trojce neměl). Kdybych kupoval znovu, rozhodně bych znovu trval na bezklicku. To je skvělá věc, děsně mě baví. Vlastně ani nevím, jak vypadá klíč, z kapsy ho nevyndavam. Bal jsem se kožených sedaček, že to bude v zimě nepříjemný. Mám tu kombinaci, tedy polokozeny, a rozhodně paráda.

Takže rozhodně 2.5l stojí za to. Bylo těžší ji sehnat, taky trochu víc stojí, ale neměnil bych.
 
Info pro nerozhodnute - GH 2.5l mám cca měsíc. Svezení skvělé, ten motor, to je onanie. Táhne všude, v nízkých otáčkách velmi příjemný, pořádný výkon přichází až ve vysokých. Zvuk motoru v šesti tisících, to je masakr. Spotřebu jsem čekal nižší. Ve městě mám problém se dostat aspon na 11 litrů, mimo město při normální jízdě jsem byl mezi osmi a osmi a půl Zatím jezdím 10 v průměru, víc jezdím město. Ale za to svezení to fakt stojí.

Jsem rád za tenhle motor i kvůli výbavě, jaká je u něj. Baví mě ty blbustky jako senzory světel, třeba automaticky zatmavovaci zrcátko je bozska věc (ani nevím, možná je i u nižších výbav, já ve staré trojce neměl). Kdybych kupoval znovu, rozhodně bych znovu trval na bezklicku. To je skvělá věc, děsně mě baví. Vlastně ani nevím, jak vypadá klíč, z kapsy ho nevyndavam. Bal jsem se kožených sedaček, že to bude v zimě nepříjemný. Mám tu kombinaci, tedy polokozeny, a rozhodně paráda.

Takže rozhodně 2.5l stojí za to. Bylo těžší ji sehnat, taky trochu víc stojí, ale neměnil bych.
Shanim právě tento motor a je to hodně těžký sehnat i chvíli jsem si říkal jestli nevzit 2.0 jenom kvůli tomu že je větší výběr.
 
Shanim právě tento motor a je to hodně těžký sehnat i chvíli jsem si říkal jestli nevzit 2.0 jenom kvůli tomu že je větší výběr.

Takový myšlenky jsem měl taky, protože týdny utíkaly a furt se žádná neobjevovala. Jsem rád, že jsem neslevil;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
http://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda-6/6/17718561

http://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda-6/6/17679946


Sent from my iPhone using Tapatalk


A jedna v Německu

I found this offer at mobile.de:

https://m.mobile.de/fahrzeuge/detai...IKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios

Mazda 6 Limousine 2.5 Dynamic Sport +WR + ALU + Leder
First Registration: 06/2008
Mileage: 84,000 km
Fuel Type: Petrol

Price: €8,890


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslední úprava moderátorem:
Na tu první jsem se díval ta mě láká možná se na ni pojedu podívat, ta v ESAch mi z fotky te sedačky přijde jestli tam nevyletel air bag.

Jinak jsem našel v Německu ještě tuhle krasavici po prvním majiteli:

https://www.mobile.de/cz/Osobní-vůz/Mazda-6-Kombi-2.5-Sports-Line-Leder-Navi/vhc:car/pg:vipcar/256787945.html
A jak jsi z fotky usoudil, že vyletěl airbag? Jen mě to zajímá.. Jinak ta 6ka v Německu tam je už cca dva měsíce a ne a ne se prodat na zimních kolech
 
A jak jsi z fotky usoudil, že vyletěl airbag? Jen mě to zajímá.. Jinak ta 6ka v Německu tam je už cca dva měsíce a ne a ne se prodat na zimních kolech
Nevím jen soudím z fotky přijde mi ten šev jako by byl rozparany a znovu sešity podle jeho tloušťky
 
Vypadá hezky,ale já bych upřednostnil za tu cenu xenony,ta klasika na prd svítí.
 
Zrovna Mazdy GG a GH svítí s hologeny mizerně,má to čočky,lidé to hodně bastlí HID sadou nebo i LED žárovkami.(nedovoleno)Nejlépe si to vyzkoušet na vlastní oči.
 
Díky za tip, to jsem zatím zde nenastudoval. Dobrý vědět. Akorát je těžký si to vyzkoušet
 
Cena hodně optimisticka :confused:.
Za ty prachy seženeš 2.5 v plné palbě z německa i se setejným nájezdem.
Sám jsem to řešil a mohu potvrdit raději nechat dovézt podle představ.
I když sám jsem teda udělal ústupek liftbacků s 2.5 po FL není ani v něměcku moc, takže sem skončil u kombíka:eek:.
 
Back
Top