• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

S tím souhlasím. Světla bych chtěl za tyhle peníze origo. K tomu 2.5 litru - ten je moc hezký, ale auto kromě víkendových výletech a dovolených budeme používat na městský a příměstský provoz (bydlím v Plzni), tak se obávám, že 2,5 by byla už docela rozežraná v těchto podmínkách provozu. Z důvodu tohodle provozu jsem vyřadil i diesely.
 
S tím souhlasím. Světla bych chtěl za tyhle peníze origo. K tomu 2.5 litru - ten je moc hezký, ale auto kromě víkendových výletech a dovolených budeme používat na městský a příměstský provoz (bydlím v Plzni), tak se obávám, že 2,5 by byla už docela rozežraná v těchto podmínkách provozu. Z důvodu tohodle provozu jsem vyřadil i diesely.
Neboj se toho,2,5 je nejlepší motorizace,jezdím něco podobného jako ty a spotřeba je do 8 l.Jen nesmíš jezdit brzda-plyn.Líbí se mi ta pružnost v nízkých otáčkách,to mi u dvoulitru chybí.Já jsem pyšný na ten motor!
 
Jaktože jsou u některých GH ( tacho 140tis. km) oleštěné tak volanty? Zatím co u více jetých aut jsou ty sříbrné plochy kolem tlačítek neoleštěné?
 
Jaktože jsou u některých GH ( tacho 140tis. km) oleštěné tak volanty? Zatím co u více jetých aut jsou ty sříbrné plochy kolem tlačítek neoleštěné?
Jízdy na krátké vzdálenosti, časté nasedání/vysedání, za tím to hledej. Auto co má rychlé km, tak tam není důvod mít oleštěný volant.
 
Zdravim, tak nejak ma zaujima, ci FL Sport model 177BHP ma iny DPF? prave som bol pozriet jednu 2011 a ma len 39 DPF cyklov a dajakych 130T KM...
 
Tak kluci je to "doma" 4 Mazda v rodině moje teda druhá po RXce přišla GH 2.5 "jede" super;)
Barva Velocity Red jako Rxka (stavím rudou armádu:p).
Musím strašně moc poděkovat Mazda Wágnerová Tábor, za ochotu a pohotový přístup.
Kontrolní otázka kolik si myslíte že má holka nalítano?;)

7603587196280752526.jpg
 
Tak kluci je to "doma" 4 Mazda v rodině moje teda druhá po RXce přišla GH 2.5 "jede" super;)
Barva Velocity Red jako Rxka (stavím rudou armádu:p).
Musím strašně moc poděkovat Mazda Wágnerová Tábor, za ochotu a pohotový přístup.
Kontrolní otázka kolik si myslíte že má holka nalítano?;)

Zobrazit přílohu 12965
Krasavice. Ať dobře slouží a dělá jen radost.
Myslím že nebude mit ani 100k nalítáno, jinak by jsi nedal otazku. Nebo potom pěknou herdu.;)
 
Ahoj,
hledám nové auto a chtěl bych M6 2.0 před FL, nejspíš dovoz z DE.
Zaujalo mě tohle, vypadá dost zachovale. Můžu poprosit o názor?
https://www.mobile.de/cz/Osobní-vůz/Mazda-6-Kombi-2.0-Exclusive-Steuerkettensatz/vhc:car,pgn:4,pgs:10,ms1:16800_7_,frn:2009,prx:9000,ful:petrol,mlx:150000,pwn:87,pwx:147,vcg:estatecar/pg:vipcar/247280267.html
Děkuji
Pěkné auto,je to verze TE před FL,přední maska z aeropacketu je asi domontována nebot to má jen verze(u nás) GTA.Plusy-dobrý motor s nepřímým vstřikem,málo najeto,hezká barva.Mínusy-absence xenonů,slabší výbava.Víc než 80 procent ti nedám.
 
Jojo hezké auto, až na kola, ale ta výbava je celkem bída. Jak už řekl @Míra ta absence xenonů. To je pro mě obří mínus, navíc nemá ani výhřev sedaček, což už je pruda dost. Dál chybí Bose, bezklíč ....
Hledal bych kus, co má lepší výbavu, tudíž TE+ a víc...
Zrovna GH svítí bez xenonů celkem na pendrek a řešit to přes Hid a pod. mi přijde blbost. Zvlášť když za stejné peníze seženeš auto s xenony atd...
 
Díky pánové za odpověď, zatím čekám na VIN a pak se nějak rozhodnu... Každopádně ty xenony mi tam asi z výbavy chybí nejvíc. Jak je možné, že pokud se jedná o verzi TE nemá ty vyhřívané sedadla? Koukal jsem do prospektu a měl by to být standard této verze (ovládací tlačítko tam také nevidím :) ).
A poslední dotaz - v inzerátu uvádí že je na autě nový řetězový rozvod (pokud jsem si to správně přeložil). Je to běžné dělat v při takovém počtu najetých km, popř. co může být důvodem?
 
Jestli spíš nemyslí rozvody příslušenství, tzn řemen, kladky atd...
Rozvod motoru je řešen řetězem a u Mazdy se nemění.
A u před fl. ve výbavě TE vyhřívaná sedadla skutečně nejsou.
FL. model je u výbavy TE má.

https://www.mazdaklan.cz/threads/stare-brozury-a-ceniky.349/

TE je nejnižší výbava, která má pouze 17” lité disky kol, automatická klimatizace, tempomat, kůží potažený volant a hlavice řadicí páky, měnič na 6 CD a šest reproduktorů

TE+ už jsem s 2,0i viděl a měla xenony a výhřev.

Ještě je výbava CE, která je nižší než TE, ale ta byla jen pro 1.8i, tak jako 5q převodovka....
 
Poslední úprava:
Jestli by nebyla příjemnější varianta vlítnout raději do 2.5 l je to podobná cena a měla by mít téměř vše :)
 
Jj bejku, příjemná náhoda ;) ... můžem domluvit nějakej srázek...

A jak říká Michal, klidně bych se díval na 2.5i
Vždy max výbava (GT, GTA - v Německu Dynamic) a spotřeba ne o moc vyžší. Dá se jezdit dlouhodobě za 8. Ten motor je navíc fajn pružnej.
Jezdím rok a průměr mám 9, ale velká část město a když to jde, tak se svezu. Vsadím se, že můj tatík by jezdil klidně pod 8...
Navíc to je vlastně jediná investice navíc než u 2.0, protože spojka stojí skoro stejně, brzdy jsou u všech GH stejné, takže stejně drahé atd atd...
A pojistku včetně havarijka mám jako Michal.
Čistě jen poj. kterou mám u Csob vychazí snad do 4, max 5 tisíc, nevím teď přesně a to mám limit plnění 200/200 mil a pojištěný na tom autě pomalu všechno...
 
Poslední úprava:
Back
Top