• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ochranné fólie na karosérii

@Pedro70: mam treti rok ciernu lesklu foliu na streche mojej mazdicky, a ze by v lete bolo vacsie peklo v aute ako bez folie? Je to uplne jedno. Vitus ti len zavidi ...
 
@Vitus neni prvni, kdo tu na foru reagoval takto na cernou strechu. Minimalne urcite ta cerna folie vic "pracuje" na slunci. Ja tomu stejne tak nejsem nakloneny. Ale at si kazdy zdobi auto, jak je mu mile ;).

Me spis zaujalo, zda jsi s tim vlastne jezdil, @Pedro70, nez jsi dostal folii? Me bylo kladeno na srdce, ze idealne ze salonu rovnou do folie (teda pripadne s ohledem na stari laku), protoze jinak clovek muze uz od vseho mozneho mit za par stovek kilometru v laku stopy a pak uz je to skoda.
 
Pôvodne som mal v pláne ísť rovno z predajne dať ofoliovat,ale skrížili mi plány iné udalosti.isiel som tam,cca po mesiaci.Auto som videl ako dôkladné poumyvali a nejazdil som moc s ním,takže nevidím to s tým lakom také dramaticke

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Viděl jsem tady několik lidí s pozitivními referencemi ohledně aplikací fólií ve WrapStyle. Zajímala by mě konkrétně pražská pobočka. Dal si to někdo dělat v Praze? Možná každá pobočka nemusí být tak úplně skvělá, proto se ptám na konkrétní lidi a zkušenost v Praze, pokud ji máte. Ideálně třeba s fóliemi Xpel, s kterými se bude dělat jistě hůře než s PVC. Díky za info.
 
WrapStyle aktuálně lepí OpticShield, prý je lepší než XPel. A v Kotvě lepil např. @Ter Leeloo II , @Slim ... Já mám Insi polepenu čerstvě ve Zlíně a vypadá to velice důstojně.
 
WrapStyle aktuálně lepí OpticShield, prý je lepší než XPel. A v Kotvě lepil např. @Ter Leeloo II , @Slim ... Já mám Insi polepenu čerstvě ve Zlíně a vypadá to velice důstojně.
Díky moc za cenné rady. Škoda, že Zlín je pro mě z ruky... A na Insignii už máš tedy OpticShield? Jsou různé druhy? Co konkrétně máš polepené? Asi si dělal zrcátka, kapotu a přední nárazník? Na kolik to vyšlo, pokud můžeš tuto informaci pustit?
 
Dělají tu samozacelovací. Nárazník, kapota, světla a prahy vzadu kolem 15 bez DPH.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Chlapi a jak by jste to viděli s fólií na Red Soul Crystal? Má smysl přemýšlet o fólii se stejnou barvou nebo jít rovnou do nějaké carbon černé?
Aby bylo jasno - já nejsem zastánce fólií a určitě ne na celé auto, ale po mé cca 2 měsíční (velmi špatnou) zkušenosti s touto barvou - zejména s kamínky a kapotou je to více než nutnost a te'd nevím co tam dát:(

Omlouvám se za familiérní oslovení chlapi - jsem si dobře vědom toho, že jsou tu i děvčata, které k tomu mají také hodně co říci...:)
 
Poslední úprava moderátorem:
Jak to myslis se stejnou barvou nebo carbon cernou? My tu prevazne mame transparentni folie pro ochranu puvodniho laku. Pripadne nektere doplnky maji na sobe barevne folie.

Folii, ktera by presne odpovidala Soul Red Crystal sotva sezenes.
 
Jak to myslis se stejnou barvou nebo carbon cernou? My tu prevazne mame transparentni folie pro ochranu puvodniho laku. Pripadne nektere doplnky maji na sobe barevne folie.

Folii, ktera by presne odpovidala Soul Red Crystal sotva sezenes.

Jasne..jsem pako:)))) ja porad premyslim nad tou barvou a transparentni folie mne nenapadla..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A jsem to pako dvojnásobný, že jsem se nepřeptal po zkušenostech dopředu..bral bych si to auto už z autosalonu s nalepenou fólií na kapotě - je to však moje první auto, který je natřený vodovkama - ani původní KE neměla tak fórovej lak jak tohle...a teď už je pozdě bycha honiti takže buď přestříkat kapotu (u 2 měsíce starýha auta??) a transparent nebo tónovanej carbon a to teda ještě budu muset vybrat a promyslet...co si myslíte o šedým nebo černým 3D carbonu na kapotě Red Soul Crystal KF? Já to ještě neviděl..
 
A teď už je pozdě bycha honiti takže buď přestříkat kapotu (u 2 měsíce starýha auta??) a transparent nebo tónovanej carbon a to teda ještě budu muset vybrat a promyslet...co si myslíte o šedým nebo černým 3D carbonu na kapotě Red Soul Crystal KF? Já to ještě neviděl..
Já bych to karbonem nebo černou neprznil. Zatřít oprýskaná místa originál barvou, přetřít lakem, zaleštit strojně do roviny a natáhnout fólii. V Brně určitě bude dost detailerů, kteří to (opravu laku) zvládnou.
 
Já bych to karbonem nebo černou neprznil. Zatřít oprýskaná místa originál barvou, přetřít lakem, zaleštit strojně do roviny a natáhnout fólii. V Brně určitě bude dost detailerů, kteří to (opravu laku) zvládnou.

Vyřízeno - Mazda mi sice neuznala reklamaci na lak kapoty, ale....v rámci goodwill:) mi to přestříkali...
on je totiž problém u 46V v tom, že to je tak složitá barva a postup, že to ještě pořádně nikdo nedělal..a korekční tužka neexistuje..
 
Když se vypravíš k míchači laků, tak ti aspoň dvousložku 46V namíchá. Samozřejmě to nebude nikdy jako z továrny, to nebyla ani originál sada 41V.
 
Back
Top