• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Odhlučnění vozidel

Vcera jsem opet u M3 sundal plastova nadkoli, ptz.jsem si z motoroveho prostoru vsiml, ze "neoprene", co jsem tam nalepil, moc nedrzi. To nadkoli je z horni strany bohuzel moc strukturovane a "neoprene" se spose hodi na rovnejsi. Takze urvat, co pujde, dukladne ocistit (nekde to paradoxne drzelo kur..sky) a nasledne jsem nalepil "aero multi". Tim se cely podbeh i dosti zpevnil a podle me to bude daleko lepsi.

Michodem takto "papirova" nadkoli jsem snad u jineho auta nevidel...hnus tohleto setreni!
 
musím říct, že mě svou aktivitou v této činnosti nahlodáváš v myšlence navštívit sklep na zjištění stavu zbylého odhlučňovacího materiálu....
 
Chcete to Mít tichý jako elektromobil? ;)
Aby jste pak na křižovatce znovu nastartovali, když motor neuslyšíte.
Ale určitě je to plus.
 
Poslusne hlasim, ze kufr je kompletne vytlumen. Dokonce jsem zadnou uchytku nepolamal, ale klip mi zadny nezustal do foroty....

...akorat u leveho boku jsem se malinko zapotil, kdyz jsem asi pul hodiny hledal protikus ke konektoru (spoustu jsem jich kvuli podlepovani odpojil). No nakonec jsem zjistil, ze to ma byt volne, nebot je k lampicce...LOL
 
Nenajdes nic, skusal som :)
Ak nemas model GJ po facelifte, moc s tym neurobis. Pomohli jedine vrstvene predne okna.
 
Mozno tak na niektore miesta by som to nalepil - tie vertikalne umiestnene, ale urcite nie na spodok, kde to zabrani odvodu vody...
 
Když se podíváte na video, je jasně vidět, že odtokové kanálky ve dveřích zůstávají volné. A koneckonců, nic vám nebrání těsnění na dvou, třech místech přerušit a vytvořit si tam další odtok.
 
Poslusne hlasim, ze kufr je kompletne vytlumen. Dokonce jsem zadnou uchytku nepolamal, ale klip mi zadny nezustal do foroty....

...akorat u leveho boku jsem se malinko zapotil, kdyz jsem asi pul hodiny hledal protikus ke konektoru (spoustu jsem jich kvuli podlepovani odpojil). No nakonec jsem zjistil, ze to ma byt volne, nebot je k lampicce...LOL

Je to znát u trojky?
 
Je to znát u trojky?

Tak určitě :).

Jinak nechci dělat reklamu, ale kdo chcete tlumit, tak v nejmenovaném Brněnském obchodě s těmito věcmi teď mají teď ten Aero Multi za velice pěknou cenu. Já už mám nakoupeno na celou podlahu :D
 
To používáš na kufr i na dveře? Kolik byla cca spotřeba? Do podběhů asi vzít neoprene?
 
Ne..na dvere jsem dal klasicke platy s hlinikem a na to Aero Wave.

Na podbehy Neoprene nedoporucuji. Na clenite plose to drzi na prd a odlepuje se to. A podbehy M3 jsou zevnitr sakra clenite. Pouzil jsem k maximalni spokojenosti Aero Multi - drzi perfektne, zpevnilo to ten "papirovy" podbeh a odhlucneni je maximalni mozne (IMHO). Nekde je zde postnuta fotka z meho tlumeni...
 
Nevadí aero multi voda? - Dle výrobce neva :)
Tož dík za tip. Kolik toho spolkl kufr?

U vytlumení dveří se nemusí demontovat okno? :)
 
AERO-Multi kombinuje Aero Butyl a Aero Neoprene...

U tlumeni dveri jsem okna nedemontoval (ani predni, ani zadni). A vsude jsem se dostal, troufam si konstatovat, ze mam pokrytou takrka celou plochu vnitrniho plechu...
 
Back
Top