• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Počasí, aneb už máte přezuto?

Ako je to s tou Vysočinou, robia sa tam nejaké kontroly pre povinnosť mať obuté zimáky či je teplo alebo sneh od 1.11 - 31.3,?
V zimně kontroly? Víš jaká je tady kosa?.. bys psa nevyhnal, natož poldy:laughing:
Když, ale projedeš náký babce plotem, tak si je na sebe samozřejmě zavoláš sám, a první co ,mrknou na pneu. Platí zde pravídla jako všude jinde (sníh zimní nebo celorok-teplo cokoli) . Žadný spešl kontroly nejsou, možná D1..a kamiony
Jo jinak mám přezuto, Conti 8mm-sem zvědavej na ty nesoleny úseky.., loni Nokian 4-5 a to byli jízdy panečku, driftink hadr
 
Chjo, vy mě dáváte. Měl jsem v plánu že zítra teda dofouknu letňáky, když jsem je naposledy foukal ve 20°C, ale když už se tu tak přezouvá... Původní plán byl až budu mít aspoň 10cm sněhu na balkóně. Chudáci moji Nokijáni, ty v tom teplu budou dostávat čóču.
 
Já si to vždycky dám s origo zvedákem od výrobce, aspoň zjistím, jestli je ok a nemusím do posilovny 💪. Momeňták je ale samozřejmostí ... 😎
 
Jezdím skoro 14 dní na zimákách. No, jednou bylo opravdu kolem 10 °C, což mě úplně netěšilo. Jenže prakticky vždy byla mokrá silnice, pokud přímo nepršelo, což bylo skoro vždy. A v dešti a pod 10 °C se na zimákách cítím bezpečněji.
 
Já přezouval hned jak bylo ráno kolem 1 stupně, teď má být nějaké ochlazení v neděli, tak si myslím, že jsem to vychytal :D Ale z těch 18 na 16 jsem nerad přezouval :(

DSC_6666.jpg Untitled.jpg
 
Ja som prezúval 17" na CX-5 a 18" na yarise. Za yaris som platil o 300kč viac, lebo to bolo nad 17". Nerozumiem prečo to je tak delené, keď väčší disk nemusí znamenať veľké koleso.
 
Ja som prezúval 17" na CX-5 a 18" na yarise. Za yaris som platil o 300kč viac, lebo to bolo nad 17". Nerozumiem prečo to je tak delené, keď väčší disk nemusí znamenať veľké koleso.
Ten disk je větší a těžší , musí to být odstupňovaný. Ty mašině trvá dýl než objede obvod atd. A samo přezouvat celej den 13 nebo 19 za stejný peníze.
 
Noo, tuto zimu to budu muset přežít :D Na další zimu si nejspíš nechám ty 18 rialy, jen nevim jestli je to zrovna idealní rozměr do sněhu :D
 
Back
Top