• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Počasí, aneb už máte přezuto?

Teď píšou že budou ještě i 20 st. teplé dny...........rozhodnu se o víkendu. Je to otázka několika 10 minut
 
Teď píšou že budou ještě i 20 st. teplé dny...........rozhodnu se o víkendu. Je to otázka několika 10 minut
Přesně, hlásí do půlky listopadu vysoké teploty. Jakmile začnou hlásit na ráno mrazíky nebo nízké teploty, tak to přehodím. Pro mě to je otázka půl hodiny i s kávou. Nejdelší dobu trvá pak sundaná kola omýt, vydloubat kamínky, namazat gumu proti stárnutí a vhodně uskladnit. Ale to už nebude akutní.
 
Přesně, hlásí do půlky listopadu vysoké teploty. Jakmile začnou hlásit na ráno mrazíky nebo nízké teploty, tak to přehodím. Pro mě to je otázka půl hodiny i s kávou. Nejdelší dobu trvá pak sundaná kola omýt, vydloubat kamínky, namazat gumu proti stárnutí a vhodně uskladnit. Ale to už nebude akutní.
hovoříš mi z duše, naprosto souhlasím. Nejdelší čas je uschnutí kol :p

Zima nebude, strašili nás havranama a oni to přitom byly ruský holubice míru.....?
Zima nebude? Ty jí máš v profil fotce celoročně ?
 
Ja uz asi prezuji. Za normalnich okolnosti bych to videl az na listopad, ale ty 4 sezony stare letni Michelinky uz jsou nevyzpytatelne a dost to obcas uklouzne. Posledni kapka byla v PO, kdy jsem v 80 vjel do kaluze a trakce v haji, v tu chvili bych zadnici precvakl 3ku drat..
 
Ja uz asi prezuji. Za normalnich okolnosti bych to videl az na listopad, ale ty 4 sezony stare letni Michelinky uz jsou nevyzpytatelne a dost to obcas uklouzne. Posledni kapka byla v PO, kdy jsem v 80 vjel do kaluze a trakce v haji, v tu chvili bych zadnici precvakl 3ku drat..
Namaž ty gumy proti stárnutí jak někteří tady a na novou sezónu budou ready ??
 
Tak nějak se zeptám. Už máte přezuto ? Když koukám na to věštění z koule jménem "Předpověď počasí", tak bych na tenhle víkend přezul, ale na příští týden bych to zase dával na letňáky :scream:
 
Tak nějak se zeptám. Už máte přezuto ? Když koukám na to věštění z koule jménem "Předpověď počasí", tak bych na tenhle víkend přezul, ale na příští týden bych to zase dával na letňáky :scream:
Zatim nechavam letni, o vikendu zadne dlouhe streky neplanuju a prezouvat planuji koncem listopadu.. PS! Maxi, nevykaslal jsem se na tebe, jen se mi to nehodilo. Pristi tyden se ozvu a domluvim si u tebe termin.. Dik
 
Já už přezul tento týden vše.
BP - Continental Allseason (aktuálně 44000 km)
BM - Continental AllSeason (teď nové)
BK - Barum Quartaris 5 (teď nové)
DJ - Dunlop Winter Responze 2 (příští rok taky celoročky mají už 4 roky)
 
@Max6 Tak ti nevím, asi na jih od Prahy budete mít lepší počasí, ale mně předpověď říká 2x v týdnu po ránu kolem 0 a to pojedu ve St na severovýchod, tak to tam asi nebude lepší. Mám už přezuto na loňské GY UltraGrip Performance+.
 
GH přezuju na zimní teď o víkendu, rána už začínají být blízko nule, tak budu klidnější, když s tím jezdí manželka ráno do práce :) GG ještě nechám na letních, ale vidím to týden, max dva :)
 
@Max6 Tak ti nevím, asi na jih od Prahy budete mít lepší počasí, ale mně předpověď říká 2x v týdnu kolem 0 a to pojedu ve St na severovýchod, tak to tam asi nebude lepší.
Co koukám na Windy (přímo na tu naší Afriku pod Prahou :joy:) a teď na počasí na ČT24, tak příští týden mi to tam hlásí nejnižší teploty 3-5°C a to jen hodně pozdě v noci kdy spinkám a přes den už od 7:00 mi to tam neskočí níž než 5°C a během dne 8-11°C. Právě jen tenhle víkend a pondělí ráno je takový studený, ale to stejnak neplánuju žádný výlety.
Do toho mě ráno postrašili Novinky.cz, že díky El Ňinu bude teplejší zima. :joy:

Jako jo, jet někam na hory nebo na sever, tak asi přezuju už teď, ale jak je takováhle sahara, tak mi to na těch zimácích klouže.
 
Poslední úprava:
Back
Top