• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Skyactiv-G 2.5 A/T

Lubo,tak ať dělá jen radost.Nějakou fotečku do galerie ať můžu juknout.;)
 
Nevypata vubec spatne, vcera jsem potkal Wagon v tehle barve. Ze se mi stribrny/sedy auta moc nelibi tak GJ celkem vynikne pekne :)
 
Nie, na tych fotkach je uz novy model, ale exterier v USA zmenili iba u verzii s vyssou vybavou. Interier je uz novy pre vsetky vybavy.
Teď už jsou fotky po FL, ale 8.4. ještě byly staré. Škoda že nemám Printscreen...
Jinak ať slouží krásnej kočár :D
 
Striebornu farbu tiez nemusim, ale tato farba nie je cisto strieborna, je to nieco medzi striebornou, sedou a belasou. Okrem toho krasne kontrastuje s tmavymi kolesami.
Na obrazku sa mi pacila M6 v hnedej farbe (Titanium Flash), ale nazivo to uz nebolo ono a tieto kolesa s hnedou farbou zanikaju.
Okrem toho je tato farba prakticka a auto sa mi hreje menej ako predtym pri sedej farbe.
 
Mimochodem, netusi nekdo, proc ma GJ (2015) v technicaku Typ vozidla: GH? Ve VINu je pak normalne GJ.
 
Jo to je standardní postup. Údajně je tomu tak kvůli ulehčení a urychlení homologačního procesu. Nemusí homologovat od nuly nový model, ale čerpá se ze starého.
Když bude mít někdo více info, tak určitě napíše ;)
 
Krásný kočár ;) Bude to také nástupce mé Mazdy (GH). Určitě v červené barvě RED Soul,
2.0 121kw benzín....Sedan je nádherný, v kombajnu už to není ono ;) At ti parádně slouží !!!
 
Kluci,jaký máte názor na tuhle nevěstu?Mám ji už zarezervovanou,ale musí přijet ze severních Čech na severní Moravu na prohlídku.Dle VINu je to lilie,prý naprosto perfektní servisní historie.Může mi někdo(SHREK a spol) říci i něco více?Děkuji.VIN je JMZGJ523821165533
 
podle fotek docela ozobana...
jinak je hezky ze na SK strankach vin maj a na CZ verzi nemaj :D
 
ten šíbr je super, ale je fakt že má na fotkách dost viditelných záseků do laku. Navíc cenová nabídka mi nepřijde moc výhodná, kor když je to z Áček ....
 
Back
Top