• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Stížnosti, pindy, kecy a ostatní slinty

Nazor ze sem nemame davat anglicke vtipy, protoze jim nerozumis? Ale jdi, ja myslel ze jsi podle reakci ostatnich pochopil, zes prestrelil. Navic tady jsi v topicu Vtipy, stiznosti sem nepatri. Zalozim ti na ne vlastni topic, chces?
 
tady můžete i nadále vést nikam nevedoucí stížnosti, pocity že vás nikdo nemá rád a proto je nutné z toho vinit ten ošklivý svět, nebo ti hnusní administrátoři fora, kteří jsou tak necitliví a vůbec vám nerozumí a tak dále .....
 
Poslední úprava:
Hmm, šlo mi o otazku, nybrž dostal jsem 2 agresivni odpovedi, rozpitvavat to nehodlam, protoze je to zbytecnost. Snad jen podotknu, chapu ze nechces penize za montaz kdyz si narazis 100% marzi na cene ledek. ;)
Mimo jine, rikas sele? To si delas srandu ne? :D :D :D :D :D :D :D
Tak hlavni je ze sam Vitus pise ze si tu muze kazdy zrecenzovat, postezovat.
Prakticky jsem udelal oboji ve 2 pripadech (kdyz uz si to nakousnul ty, ne ja) a v obou pripadech se zvedla vlna nevole, tak nevim panove, nechcete se rovnou vratit na MC? :D
My jsme forum, a každý si tu může postěžovat, pochválit anebo zrecenzovat všecičko, co se Mazd týká bez ohledu na to, co kdo čte anebo nečte, co kdo píše....

Vsem pekne pondeli. ;)
 
Poslední úprava:
Ja se ti divim, ze sem vubec lezes, kdyz jsme na tebe tak strasne osklivi a agresivni....

přesunuto: tady si můžeš stěžovat bez ohledu na cokoliv :)
 
Poslední úprava:
Kdyz nebudes hloupe argumentovat, nebudu se ironicky (pro tebe hloupe) ptat....to dava smysl, ne?

Ok, nebudu na tebe reagovat.
 
Back
Top