• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Stížnosti, pindy, kecy a ostatní slinty

Tak trochu to není tvoje starost, jestli s tím někdo projde/neprojde STK a za kolik Kč bude tankovat benzín.;)
To si piš, že je to moje starost, jakožto možného kupce. Ale je od tebe milé, že máš starost, co má být mojí starostí. Děkuji. ;)
 
To si piš, že je to moje starost, jakožto možného kupce. Ale je od tebe milé, že máš starost, co má být mojí starostí. Děkuji. ;)
Z tebe lítaj ale
Ty jako potencionální zájmence o tohle auto??? :hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious::hilarious:
Všude píšeš jak "hejty" na mazdy,tak vysoce pochybuji že by jsis koupil další mazdu.
 
Ano, všude píšu jen "co stvořila Mazda". To ovšem neznamená, že ostatní automobilky to nedělají hůř. Prostě Mazda je pořád to lepší zlo, a tudíž potenciální adept i jako další auto.
A jinak, ze mě nelítá nikdy nic jiného, než realita, prostě věci jak jsou; bez nějakého přikrášlování nebo neobjektivity.
 
Co to je tu za experta max6 koukám expert na oleje, aaa, převodovky a Mazda, bouračky. Vy sem taky pouštíte kdejakyho experta. To je moc. Další lama, která si hraje na, chytrolina. A ještě je detektiv.
 
Co to je tu za experta max6 koukám expert na oleje, aaa, převodovky a Mazda, bouračky. Vy sem taky pouštíte kdejakyho experta. To je moc. Další lama, která si hraje na, chytrolina. A ještě je detektiv.

Tebe musí něco ale hodně žrát, že? Mám radu - než něco napíšeš, z hluboka dýchej...tak si to pořádně rozmysli a než to odklepneš, tak si to po sobě přečti - není to poprvé co se mi Tvé komentáře ne příliš zamlouvají...zamysli se nad sebou..
(Jako lama co si hraje na experta mi tu příjdeš v první řadě Ty)..
 
@Joe, predstav si, ze sem muze kdokoliv, jakykoliv expert chce, pokud nebude delat vylomeniny. Treba proto sem muzes i Ty ;).
 
Co to je tu za experta max6 koukám expert na oleje, aaa, převodovky a Mazda, bouračky. Vy sem taky pouštíte kdejakyho experta. To je moc. Další lama, která si hraje na, chytrolina. A ještě je detektiv.
Ale @Joe se učí, už začal používat i interpunkci. To je pokrok. Ještě pár dehonestačních příspěvků a perel hozených sviním a třeba začne i tušit, co je respekt, tolerance a pokora.
 
Že jsou lidi, co rychleji mluví než myslí, je známo. Ale že existují i lidi, co rychleji píšou, než myslí, je pro mě překvapením.
 
Vyšší posed ostal ..na terén si človek nekupy cx-5 ale toyotu ..a ľudia si nekupujú SUV kvôli tým aspektom aspoň nie vetšina .. je to trend ..v predajnosti SUV vedu..

Prý je teď hodně trendy změna pohlaví, nepřemýšlel jsi o tom?
 
Back
Top