• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Stížnosti, pindy, kecy a ostatní slinty

Taky si myslím, že není třeba nic mazat a naprosto nechápu to zbytečné rýpání. Jak ve školce.
 
...prečítal som si tvoje príspevky (dal som si tu námahu ) 80% tvojich príspevkov srší potrebou sa na niekom vyventilovat...ponížiť ..zdegradovať prácu iných..do všetkého rýpeš..
 
E6732464-EF07-47D5-8A4D-DA09CA098993.png 42990635-7BB3-4AB7-81CF-C753EA504C0D.png 23A5CA7F-C264-4000-AE4E-B9B316005AA9.png
priklad tvojej konverzácie ...tak ma písať výkonný člen nováčikovi ? Veď mu zoberieš a vlastne si aj vzal chuť ostať na Mazdaklan..
 
A ty jsi kdo? Pokud nekdo nesnese i negativni kritiku, tak se nema poustet do interakci. Plati to i pro tebe. Neco se mi nelibi - narovinu napisi, ze se mi to nelibi a proc. Nebo to ma na diskuznich forech probihat tak, ze se budeme vsichni placat po ramenou?
 
Michal ..ďakujem ..myslím že táto stránka je o vzájomnej pomoci radách ..ja keď som rozmýšľal o cx-5 som si vypýtal radu od Shrek dostal som ju a kúpil som auto podľa jeho rady lebo viem že vie čo hovorí..a o tom táto stránka podľa mna má biť ..a nie aby sa tu niekto chodil ventilovať ..môj názor
 
...ľutujem ťa ...musíš mať úbohý život keď jedine čo ti robí radosť je negovat iných..
 
Karma je zdarma. Jednoslovné příspěvky a poděkování, optimálně ještě s citací, právě zaplnily 1 GB kvótu databáze.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
neuvěřitelné, mohu porovnat s VW, Alfa, Ford a Mazda manuál řadí naprosto perfektně (CX 5 170t km, CX 3 10t km), škoda kupovat automat, krátké a přesné řazení....
Kdo z Mazdy se skrývá za nickem m3m ? Projděte si příspěvky tohoto uživatele a pochopíte všichni o čem píši. Anonymita internetu :p.
 
Kdo z Mazdy se skrývá za nickem m3m ? Projděte si příspěvky tohoto uživatele a pochopíte všichni o čem píši. Anonymita internetu :p.
Vážený pane, tomu se říká schizofrenie, s tím by jste se měl léčit, to že trefíte na špatný kus (nejde navigace???) neznamená, že to mu je tak u všech, takže každý kdo s Vámi nesouhlasí je tajný agent Mazdy....své nářky by jste měl směřovat tam, kde jste vůz koupil. tady Vám nikdo pravděpodobně nepomůže...
@shr3k pokud jsem černou skvrnou tohoto fóra, klidně pro klid @Sikyla můj profil včetně příspěvků smažte, moji motorizaci zde nikdo nemá, takže kromě Vašich a @Max6 ových rad se technicky "neobohatím"
 
Back
Top