• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Stížnosti, pindy, kecy a ostatní slinty

Az jednou vyjede ridic kamionu ze svyho pruhu a natlaci te na svodidla, tak jen drz volant a cekej jak to dopadne. Jo, a abych nezapomel: hlavne netrub! Jeste by se lekl, a vratil se spatky do svyho pruhu.

Mala varianta predchoziho: kdyz se protijedouci ridic bavi se smartfounem a vyjede s autem do protismeru, ty jen brzdi a pak cekej na celni naraz. Neopovaz se troubit a rusit ho pri psani smsky. Jeste by to strhnul spatky a ty bys prisel o uzasnej zazitek s blizkym setkanim.

Kdyz se ti nakej chodec rozbehne pod auto, dupni na brzdu a cekej na naraz. Jen proboha netrub! To by se mohl nedejbuh spamatovat, a pak by nebyla zadna nehoda.

A kdyby nahodou vyjel na tebe nekdo z vedlejsi, jenom brzdi, ale neopovaz se troubit! Co kdyby on zacal brzdit take, a na posledni chvili se vyhnul kolizi? Nech ho! Mozna si te vsimne az kdyz do tebe praskne. Takova pekna totalka, to se nekdy muze hodit, ne?

Ono ten klakson je vlastne v aute uplne zbytecnej. Nevim naco to tam montujou. Mel by bejt jen jako priplatkova vybava pro nektere specificke trhy (Italie, Indie) kde se lidi bavi troubenim. Jeste ze je tak nesikovne umisten...
 
Hezky jsi to napsal a tvůj názor ti neberu. Respektive je mi úplně jedno.
K těm tvým situacím bych jen doplnil že mám ještě nohy s plynem,brzdou,spojkou a volant se kterým můžu zatáčet.
Až na mě bude najíždět kamion a vytlačovat mě a já jen budu držet volant a koukat jak puk, tak potom dobrovolně vrátím řidičák. A ještě že jsi to zmínil. Před dvěma lety se mi tohle stalo, že kamioňák se něčeho leknul, trhnul volantem a začal to tlačit na mě. A Podívej živej sem, auto v celku a zvládnul jsem to jen rukama a noha. A kupodivu bez klaksonu, i když těch cigár co jsem pak na pumpě dal bylo dost na uklidnění.
K těm ostatním situacím se nevyjadřuji, protože jak jsem za sebe napsal, pokud mám čas troubit není to krizovka. Než zatroubím, než si ten "zločinec" uvědomí že na něj někdo troubí (jestli to vůbec uslyší), než se rozhodne s tím cokoliv udělat.... To je času.... na ty nohy a ruce. Ale zkusím se držet tvých rad. Až mi tam skočí nějakej chodec tak raději než nějaký řešení byť za cenu naprásklího zadního nárazníku od auta co se mi lepilo na prdel raději toho chodce převálcuju za hukotu obou klaksonů co v autě mám. Aspoň budu víc nápadnej :joy:
P.S.: Proč jsis to auto kupoval ?
 
Poslední úprava:
P.S.: Proč jsis to auto kupoval ?

Urcite ne proto, abych neco v aute vozil na paradu. Kdyz uz klakson 2-3 krat za rok pouziju, neminim kvuli tomu skladat ruku z volantu. Ty uz si klakson ze svyho auta vymontoval, ze?

No nic, kazdemu co jeho jest. Ja se radsi tvych rad drzet nebudu. Ale tobe preju abys vzdycky mel dostatek mista na brzdeni a manevrovani. Ti, kteri jednou to stesti nemeli, se to uz nedozvedeli...
 
A to jsis tohodle nechápavě schválenýho failu nevšimnul než jsis to auto koupil ? Být tohle moje priorita tak jdu o dům dál a určitě to nekoupím.
Nevymontoval. Troubím s ním aby mi otevřeli závoru v jedny firmě.:)
Já ti taky přeju aby jsi žádnou krizovou situaci nezažil.:)
 
Ale tak jo @SimSon, tak si trub. Jak píše @Max6, nejdříve je třeba snažit se krizovou situaci řešit, pak si můžeš troubit když tě to uspokojí. To "odvrácení",je myšleno při pomalé jízdě, či popojíždění, kdy není možné zastavit a upozornit. Ty tvoje příklady jsou přinejlepším slabé.
 
Ja bych radsi v nevyhnutne situaci troubil, ale skladat kvuli tomu ruku z volantu je jednoduse pitomost. Zejmena v takove situaci. A ty priklady co sem napsal sem vsechny zazil.

Co bys delal ty kdyby proti tobe vyjel nekdo v protismeru, kterej zjevne nehledi na cestu ale na smarfoun? Brzdil a zastavil? Jenze on nezastavi a praskne do tebe. Prejdes doleva a skusis se s nim minout pravym bokem? Kdyz se probere a strhne to vpravo, napalite do sebe celne, a jeste v jeho pruhu. Nebo jen chytnes pevne volant, a budes cekat ze ten druhej se spamatuje? Potom bych se te zeptal, jestli to bylo "slabe"...

Ja v te situaci troubil a brzdil, pripravenej uhnout v posledni chvili, kdyby se ten blbec nespamatoval. Nastesti se "vzbudil", prave proto ze slysel me troubeni. Ale bylo to o fous...

Jinak zavora u nas ve firme se otevira na cipovou kartu. Neni to tak hlucne, jako troubeni...
 
A mě to zas poslal týpek z tý vedlejší a jediný co jsem stihnul bylo vlastně nic. Jen lehce pustit ruku z plynu (na motorce) a pak už jen titan v zadku za 50000. Ostatní situace si prožije víceméně každej pokud jezdí. Proto tvrdím, že v krizový situaci na nějakej klakson není ani čas.
Ale ukazovat pinďory si můžeme jinde a jindy.

Vyřídím to tý firmě ať na tvůj popud zainvestují. Potom budu moct konečně ten klakson vyřadit - tip pro všechny antitrubiče: stačí vytáhnout pojistku Horn

Pregunta número tres: A to jsis tohodle nechápavě schválenýho failu nevšimnul než jsis to auto koupil ?
 
Ja cas mel, nekdo jinej by mozna nemel. To je jak s tim bezpecnym odstupem: nekomu staci vterina, jinymu je i pet malo. A co se tyce toho ukazovani, nemam zajem. Na to si budes muset najit nekoho jinyho...
 
Tak ještě dotaz, proč bylo při prodeji cx ten okec, že na šífu není práce a kačky nejsou to byla jen omáčka pro případného kupce??
S prací je to mizerný pořád z kapitána jsem musel jít dělat kormidelníka plat klesnul o 50%.Na M3 jsem dostal sponzorský dar.Za normální situace bych měl odjetý 4 turnusy mám 2 od začátku roku.
 
Nevím co řešíš. Když se cx3 prodávala byla mnohem horší situace než je teď. Ve své práci jsem měl taky pár vrásek jak všechno bude, naštěstí teď už je to lepší.
 
Ja si postezuju, kdyz jsou tak dlouho vsichni spokojeni :laughing:

Minuly tyden jsem dostal od dufy.cz objednavku, vcetne oleje 4+1 litru. Zaskocilo me, ze 4l byl pres tri roky stary, ale dostalo se mi tu uklidneni, ze to je v poho. No a jak tak znovu koukam na obal, tak zjistuju, ze 4l je jeste ke vsemu jina specifikace :)

Misto A3 poslali C2/A1/A5. Asi vedeli, ze se jim tam ta pixla dlouho vali, ma na prvni pohled stejny obal, tak ji zkusili udat.

Takze jsem zbozi vratil, do odstoupeni jsem napsal “neduvera”, zaplatil poste za balik 163 Kc a uz tam neobjednam...
 
Ano, vim. Ale meli ve formulari kolonku “duvod”, tak jsem jim chtel dat sanci, aby vedeli, co pokazili - napsal jsem i proc jim neduveruju, viz ten jiny starsi olej. Aby se mohli polepšit a neprichazet o dalsi zakazniky ?
 
Back
Top